شروع ثبت نام ویلا و آپارتمان برای کارمندان با تسهیلات تا 700 میلیون تومان به مدت 7 روز (به صورت قرعه کشی)

به گزارش وبلاگ دریا، خانه مدارس ساخت و تحویل 650 واحد ویلا و 800 واحد آپارتمان در گیلان را به صورت اقساط برای کارمندان و به صورت قرعه کشی واگذار میکند، ثبت نام از 10 آبان آغاز و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.

شروع ثبت نام ویلا و آپارتمان برای کارمندان با تسهیلات تا 700 میلیون تومان به مدت 7 روز (به صورت قرعه کشی)

خانه مدارس ساخت و تحویل 650 واحد ویلا و 800 واحد آپارتمان در گیلان را به صورت اقساط برای کارمندان و به صورت قرعه کشی واگذار میکند، ثبت نام از 10 آبان آغاز و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.

70 واحد ویلای ساحلی در لاهیجان (نزدیکی چمخاله)، 80 واحد ویلا در بندر انزلی، 400 واحد ویلا در خزر ویلا (بندر انزلی)، 500 واحد آپارتمان در خزر ویلا (بندر انزلی)، 100 واحد ویلا در صومعه سرا و بعلاوه 300 واحد آپارتمان در صومعه سرا اجرا می گردد.

مدیر عامل خانه مدارس با تاکید بر اینکه قیمت تمام شده مسکن برای خریداران مهمترین دغدغه برای خرید می باشد اعلام کردند در این روش علاوه بر اینکه قیمت مسکن به پایینترین حالت و به قیمت تمام شده به دست متقاضیان میرسد مبلغ پرداختی نیزدر دو مرحله اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت پرداخت خواهد، وی بعلاوه با اشاره به تسهیلات ویژه اعلام کردند در این پروژه ها بالاترین اندازه تسهیلات ممکن ارائه شده است به طوری که تسهیلات بلند مدت بعضی پروژه ها تا خاتمه ساخت بیش از 700 میلیون تومان خواهد شد.

بعلاوه اعلام کردند متقاضیانی که قبلا در سایر پروژه های خانه مدارس ثبت نام نموده اند ولی به هر دلیلی پیروز به انجام قرارداد نشده اند میتوانند مجددا در این طرح ثبت نام کنند.

یکی دیگر از نکات مثبت این طرح اختصاص یک درصدی از پروژه برای ساخت مدرسه در منطقه ها محروم و تجهیز این مدارس می باشد.

متقاضیان محترم جهت ثبت نام و کسب اطلاعات کاملتر می توانند به سایت خانه مدارس به آدرس www.khanemadares.ir مراجعه کنند.

به گفته رییس هیات مدیره خانه مدارس امروزه تامین مسکن به یکی از مهمترین مسائل مردم به خصوص جوانان تبدیل شده است به طوری که در حال حاظر بسیاری از مردم توان خرید مسکن ندارند لذا یافتن راهکارهایی برای کاهش قیمت ها و بعلاوه نحوه و نوع پرداخت میتواند روند خانه دار شدن هموطنان را تسهیل نماید.

وی بعلاوه خبر از تحویل فاز اول پروژه نیلوفر آبی تا آخر آبان داده و خاطر نشان کردند به زودی فاز دوم پروژه نیز اجرایی خواهد شد.

ثبت نام متقاضیان از 10 آبان به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت و اسامی منتخبین اعلام خواهد شد.

سایت خانه مدارس جهت ثبت نام : www.khanemadares.ir

منبع: همشهری آنلاین

به "شروع ثبت نام ویلا و آپارتمان برای کارمندان با تسهیلات تا 700 میلیون تومان به مدت 7 روز (به صورت قرعه کشی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام ویلا و آپارتمان برای کارمندان با تسهیلات تا 700 میلیون تومان به مدت 7 روز (به صورت قرعه کشی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید