ایده نو واتساپ برای پین کردن پیغام ها ، عکس

به گزارش وبلاگ دریا، دیجیاتو نوشت: متا دائماً درحال کوشش برای بهبود ویژگی های واتس اپ است و ایده های جدیدی را در نسخه های بتای آن آزمایش می نماید. حالا این برنامه درحال آزمایش ویژگی جدیدی است که کاربران بتوانند به وسیله آن، مدت زمان پین شدن پیغام ها در چت ها و گروه ها را تعیین نمایند.

ایده نو واتساپ برای پین کردن پیغام ها ، عکس

همان طور که WABetainfo شرح می دهد، واتس اپ در نسخه بتا 2.23.3.17 برنامه خود درحال کار روی قابلیت پین کردن پیام ها در چت ها و گروه ها بوده است. درحالی که این ویژگی هنوز در دست توسعه نهاده شده است، حالا در جدیدترین به روزرسانی نسخه بتای واتساپ (2.23.13.11) ویژگی جدیدی وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد انتخاب نمایند یک پیام تا چه زمان به صورت پین شده باقی بماند.

پین کردن پیام های واتس اپ برای مدت زمان تعیین

همان طور که در تصویر بالا قابل مشاهده است، با استفاده از این ویژگی، واتس اپ به کاربران خود اجازه خواهد داد تا پیام های خود را به مقدار 3 مدت زمان مختلف پین نمایند: 24 ساعت، 7 روز و 30 روز. بعلاوه همان طور که در پیام تصویر بالا ذکر شده است، کاربران می توانند در هر زمان و حتی پیش از سرانجام یافتن مدت زمان انتخابی، پیام پین شده خود را حذف نمایند.

قابلیت های پین کردن پیام ها و انتخاب مدت زمان آن هنوز در دست توسعه هستند و در به روزرسانی های آینده برای آزمایش نمایندگان نسخه بتا ارائه خواهند شد. هنوز تعیین نیست که این دو قابلیت چه زمانی در دسترس عموم کاربران قرار خواهند گرفت.

علاوه بر قابلیت ایجاد کانال ها که اخیراً در دسترس کاربران واتس اپ نهاده شد، این سرویس پیام رسان اخیراً ویژگی دیگری را نیز ارائه نموده است که به وسیله آن می توان تماس های دریافتی از شماره های ناشناس را به طور اتوماتیک بی صدا کرد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "ایده نو واتساپ برای پین کردن پیغام ها ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده نو واتساپ برای پین کردن پیغام ها ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید