دو نظامی آمریکایی به جرم تجاوز در ژاپن محکوم به زندان شدند

به گزارش وبلاگ دریا، خبرنگاران: دو ملوان نیروی دریایی آمریکا که در ماه اکتبر سال گذشته میلادی مرتکب تجاوز به زنی در ژاپن شدند، امروز در دادگاه خود به 9 و 10 سال زندان محکوم شدند.

دو نظامی آمریکایی به جرم تجاوز در ژاپن محکوم به زندان شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دریا به نقل از ای.بی.سی. نیوز، دو ملوان نیروی دریایی آمریکا که در ماه اکتبر سال گذشته میلادی در اوکیناوای ژاپن به زنی تجاوز کردند، امروز (آدینه) در دادگاه خود به 9 و 10 سال زندان محکوم شدند.

دادگاه منطقه ناها در اوکیناوا خاطرنشان کرد که کریستوفر براونینگ 24ساله به 10 سال زندان و اسکایلر دوزیرواکر 23ساله به 9 سال زندان محکوم شده است.

در دادگاه قبلی، این دو نظامی آمریکایی به جرم خود مبنی بر تجاوز جنسی به این زن ژاپنی اعتراف نموده بودند که موجب خشم و انزجار بسیاری از مردم این منطقه و سراسر ژاپن از نیروهای ارتش آمریکا و همچنین گسترش احساسات ضدآمریکایی شد.

بنا بر این گزارش، این پرونده تجاوز همچنین موجب شد تمامی نیروهای آمریکایی در سراسر ژاپن با محدودیت عبور و مرور در هنگام شب روبرو شوند ولی با وجود این محدودیت نیز سوءرفتار نظامیان پنتاگون که در حالت مستی آنها رخ می دهد همچنان احساسات ضدآمریکایی در ژاپن را افزایش می دهد.

منبع: تسنیم

به "دو نظامی آمریکایی به جرم تجاوز در ژاپن محکوم به زندان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو نظامی آمریکایی به جرم تجاوز در ژاپن محکوم به زندان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید