صدور 204 دعوتنامه در جدیدترین پذیرش نوا اسکوشیا

به گزارش وبلاگ دریا، استان نوا اسکوشیا در پذیرش 4 سپتامبر، به وسیله دسته اولویت های بازار کار - Labour Market Priorities - برای 204 متقاضی اکسپرس انتری دعوتامه صادر کرد تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و اخذ اقامت دائم ارائه نمایند. آخرین پذیرش به وسیله دسته اولویت های بازار سه ماه پیش برگزار گردید بود.

صدور 204 دعوتنامه در جدیدترین پذیرش نوا اسکوشیا

لازم به ذکر است راستا مهاجرتی اولویت های بازار کار به برنامه مهاجرت استان نوا اسکوشیا اجازه می دهد برای بر طرف کردن احتیاجهای بازار کار خود در صف انتظار اکسپرس انتری در پی متقاضیان واجد شرایط بگردد. این راستا مهاجرتی در سال 2018 افتتاح شده است و از آن موقع تا کنون برای مربیان نونهالان، حسابرسان و حسابداران و متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است.

متقاضیانی که در تاریخ 4 سپتامبر از طرف نوا اسکوشیا در این پذیرش دعوتنامه دریافت کرده اند زبان اول خود را فرانسه اعلام کرده بودند و در هر چهار مهارت زبان فرانسه آزمون CLB نمره 8 یا بالاتر گرفته اند.

بعلاوه متقاضیان منتخب که در مهارت های زبان انگلیسی حد اقل نمره 6 CLB داشته و یا دارای مدرک لیسانس بوده و یا دوره سه ساله ای را در یکی از موسسات آموزش عالی، مدارس فنی و حرفه ای و دانشکده ها گذرانده بوده اند. سخنگوی برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا گفته است که در این پذیرش، حد اقل امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی شرط نبوده است

امتیاز سیستم جامع رتبه بندی یا به اختصار CRS امتیازی است که به متقاضی بر اساس عوامل نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار دارای مهارت و تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه داده می گردد. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب شوند 600 امتیاز اضافی در سیتم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب حتما در دور بعدی برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد.

متقاضیانی که در پذیرش دیروز مورخ 4 سپتامبر 2019 دعوتنامه دریافت کرده اند 30 روز مهلت دارند تقاضای کامل خود را به برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا ارائه نمایند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "صدور 204 دعوتنامه در جدیدترین پذیرش نوا اسکوشیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور 204 دعوتنامه در جدیدترین پذیرش نوا اسکوشیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید