پلمپ 6 شهربازی در استان تهران

به گزارش وبلاگ دریا، معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد تهران گفت: در اجرای طرح کنترل تابستانه مراکز تفریحی استان تهران، بازرسان استاندارد، 6 شهربازی غیراستاندارد را پلمب کردند.

پلمپ 6 شهربازی در استان تهران

به گزارش مهر به نقل از اداره کل استاندارد استان تهران، حسن فرح بخش معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد تهران شرح داد: کارشناسان استاندارد پس از بازدید از تجهیزات شهربازی در بوستان های مسکن مهر و ندائی در اسلامشهر، ری لند و خانه روشن در شهرری، زنگ سرگرمی در رودهن و رنگین کمان دماوند در جاده آبعلی، نسبت به پلمب تجهیزات سرگرمیی فاقد مجوز بهره برداری مستقر در این اماکن اقدام کردند.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه کلیه تجهیزات سرگرمیی اعم از شهربازی ها، کابل راه ها و مراکز سرگرمیی آبی مشمول استاندارد اجباری اند، در صورت عدم اقدام مالکان و بهره برداران تجهیزات سرگرمیی پلمب شده، در مورد طی مراحل استانداردسازی و اخذ مجوز بهره برداری معتبر، پرونده آن ها برای رسیدگی قانونی به محاکم قضائی ارسال خواهد شد و این اداره کل هیچ گونه مسامحه ای در زمینه ایمنی شهروندان نخواهد نمود.

لازم به ذکر است، در چهارماهه نخست سال جاری، 1453 فقره تاییدیه استاندارد برای تجهیزات سرگرمیی در سطح استان تهران صادرشده است.

منبع: فرارو

به "پلمپ 6 شهربازی در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمپ 6 شهربازی در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید