حفظ کرامت میهمانان نوروزی اولویت اصلی آموزش و پرورش استان کرمان در ستادهای اسکان است

به گزارش وبلاگ دریا، تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه بازدید از مدارس محل اسکان میهمانان نوروزی در شهر کرمان گفت حفظ کرامت و منزلت اجتماعی میهمانان نوروزی اولویت اصلی آموزش و پرورش استان کرمان در ستادهای اسکان است.

حفظ کرامت میهمانان نوروزی اولویت اصلی آموزش و پرورش استان کرمان در ستادهای اسکان است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا رضایی همزمان با آغاز سال نو و در چهارمین روز از فروردین 1401، ضمن بازدید از ستاد اسکان نوروزی در شهر کرمان و چند مدرسه میزبان مهمانان نوروزی، از نزدیک در جریان فرایند اسکان فرهنگیان در ایام نوروز، قرار گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این بازدید ضمن بررسی و ارزیابی شرایط اسکان و نحوه ارائه خدمات به مسافران فرهنگی، اظهار کرد: مسئولان و عوامل ستاد اسکان فرهنگیان در استان، باید با استفاده از تمام ظرفیت های موجود، برای میزبانی مناسب و در شأن جامعه فرهنگیان، اهتمام بورزند.

رضایی گفت: در شبانه روز گذشته 2 هزار و 732 خانوار شامل 9 هزار و 868 نفر و معادل 26 هزار و 636 نفرروز در ستادهای اسکان فرهنگیان در استان کرمان پذیرش شده اند.

وی افزود: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان تا به امروز 13 هزار و 285 خانوار شامل 47 هزار و 871 نفر، معادل 129 هزار و 249 نفرروز اسکان یافته اند که این آمار نسبت به آمار مدت مشابه در سال 98، حدود 25 درصد کاهش داشته است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "حفظ کرامت میهمانان نوروزی اولویت اصلی آموزش و پرورش استان کرمان در ستادهای اسکان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حفظ کرامت میهمانان نوروزی اولویت اصلی آموزش و پرورش استان کرمان در ستادهای اسکان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید