خبرنگاران طرح واکنش سریع در راهداری قزوین کلید خورد

به گزارش وبلاگ دریا، قزوین - خبرنگاران - طرح واکنش سریع (اقدام ملی) راهداری قزوین به منظور ارتقای ایمنی سطح راه ها از امروز در استان شروع شد.

خبرنگاران طرح واکنش سریع در راهداری قزوین کلید خورد

جواد حق لطفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین روز دوشنبه توضیح داد: از جمله اهداف اجرایی این طرح کیفیت بخشی، تقویت ایمنی راه ها و اقدام فوری در ارایه خدمات راهداری جهت افزایش سطح رضایت رانندگان خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه طرح واکنش سریع به دنبال تسریع بخشیدن به وظایف ذاتی در حوزه راهداری است، افزود: در راستای اجرای این طرح ملی، ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای هر شهرستان از تمام ظرفیت ها، اعم از نیروی انسانی، ماشین آلات، راهدارخانه ها و گشت های راهداری در جهت اجرای دقیق طرح اقدام خواهند کرد.

حق لطفی ادامه داد: تعمیر و ایمن سازی تابلوها، لکه گیری چاله های موجود در سطح راه ها، علایم و حفاظ های باز شده یا صدمه دیده خطرناک در راه های اصلی و پاکسازی سطح راه از مصالح یا هرگونه اشیای اضافی از جمله موضوعات مرتبط با حوزه راهداری است که باید از سوی ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها به طور موثر و فوری در مورد آن اقدام و در هنگام حادثه نیز با به کارگیری تجهیزات اقدام فوری انجام گردد.

به گفته وی، هرگونه اطلاعات دریافتی از سوی مردم، رانندگان عبوری، سامانه 141و پلیس راه در مورد نواقص راه ها باید بلافاصله ثبت و اقدام فوری با اعزام گروه ویژه عملیات راهداری جهت برطرف مشکل، انجام گردد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین یادآور شد: برای اجرای هرچه بهتر این طرح، تمام ماشین آلات مقابله با بحران در شرایط مناسب برای ارایه خدمات قرار دارند و در روزهای آینده نیز مانوری به منظور اطمینان از آمادگی کامل نیروها و تجهیزات انجام می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران طرح واکنش سریع در راهداری قزوین کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح واکنش سریع در راهداری قزوین کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید