خواننده سرشناس کشور بالاخره به آرزویش رسید

به گزارش وبلاگ دریا، یکی از خوانندگان شناخته شده کشورمان روزهای پایانی اسفند برای اولین بار در زادگاه خود نیشابور مجموعه کنسرت هایی را برگزار خواهد نمود.

خواننده سرشناس کشور بالاخره به آرزویش رسید

به گزارش وبلاگ دریا، حجت اشرف زاده از خوانندگان شناخته شده موسیقی کشورمان که طی سال های اخیر فعالیت های متعددی را در حوزه های موسیقی ایرانی و موسیقی پاپ داشته روز پنجشنبه بیستم اسفند ماه برای اولین بار در زادگاه خود نیشابور کنسرتی را برگزار خواهد نمود.

این کنسرت که احتمال تمدید آن هم وجود دارد روز پنجشنبه بیستم اسفند ساعت 18 و 20 با قیمت بلیت 280 تا 450 هزار تومان در سالن فرهنگسرای سیمرغ شهر نیشابور میزبان مخاطبان موسیقی است.

حجت اشرف زاده که طی سال های گذشته پیروز به برگزاری کنسرت در زادگاه خود نشده بود، و همیشه در اجراهای زنده اش از علاقه مندی برای کنسرت در نیشابور سخن می گفت، با انتشار متنی توضیح داده است: این آرزوی سالیان سال من بوده که در شهر خودم نیشابور اجرا داشته باشم. برایتان از عشق بخوانم تا زمان کوتاهی با عاشقانه ها کنار هم باشیم. دوستانم کوشش کردند تا این امر اتفاق بیفتد و من به آرزویم برسم. خواندن از عشق برای شما

حجت اشرف زاده از جمله خوانندگانی است که طی سال های گذشته موسیقی را با آشنایی لحن ها و آوازهای موسیقی ایرانی ابتدا نزد پدرش و پس از آن در کنار رضا شاکری و حمیدرضا نوربخش به فراگیری خوانندگی پرداخت.

آلبوم های توضیح پریشانی، ماه و ماهی، بیابان جنون و خاتون از جمله آثاری است که در کنار فراوری تک آهنگ ها متعدد و برگزاری کنسرت ها از اشرف زاده پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

  • عکس | حرکت عجیب یک دختر در تالار وحدت
  • عکس | مردم برای این آهنگ فریاد زدند؛ خواننده اشک ریخت
منبع: همشهری آنلاین

به "خواننده سرشناس کشور بالاخره به آرزویش رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواننده سرشناس کشور بالاخره به آرزویش رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید