صدور تاییدیه آسانسور 20 ایستگاه خط 7 ، آسانسور ایستگاه مهدیه افتتاح شد

به گزارش وبلاگ دریا، کارشناس مدیریت فنی مهندسی مترو تهران گفت: استقرار گیت ویژه معلولان، رمپ برای تنظیم اختلاف سطح در ورودی ها، آسانسور و پله برقی از فاکتورهای مناسب سازی ویژه معلولان در ایستگاه های مترو است که در تلاش هستیم در تمامی ایستگاه ها به تناوب و براساس مختصات آنها اجرایی شود.

صدور تاییدیه آسانسور 20 ایستگاه خط 7 ، آسانسور ایستگاه مهدیه افتتاح شد

به گزارش وبلاگ دریا، زهرا فاتح کارشناس مدیریت فنی مهندسی مترو تهران درباره مناسب سازی ایستگاه های مترو گفت: از سال 99 که مناسب سازی ایستگاه های مترو ویژه ناتوانان ابلاغ شد، فاز اول بهره برداری از مناسب سازی 34 ایستگاه کلید خورد.

فاتح ادامه داد: به همین منظور مناسب سازی یک ایستگاه در خط 3، زیرگذر جناح، 13 ایستگاه در خط 6 که ایستگاه های لاله، کارگر، هفت تیر و ولیعصر(عج) از این خط به تازگی افتتاح شده اند و 2 ایستگاه در خط 7 آغاز شد.

او با بیان اینکه در حال حاضر 28 ایستگاه بالای 95 درصد مناسب سازی شده است، اظهار کرد: 6 ایستگاه خط 6 و 7 حدود 75 درصد بهسازی شده اند.

کارشناس مدیریت فنی مهندسی مترو تهران با اشاره به فاکتورهای لحاظ شده در مساله مناسب سازی، تاکید کرد: 6 اصل در پیشبرد این قضیه مطرح شدند. توسعه مسیر ویژه نابینایان یا همان نوار بساوایی از جمله این فاکتورها بود. در هر ایستگاه با یک ورودی 800 تا 1000 و با 2 دو ورودی 1300 تا 1500 متر نوار بساوایی توسعه پیدا کرده است.

فاتح بیان نمود: استقرار گیت ویژه معلولین، رمپ برای تنظیم اختلاف سطح در ورودی ها، آسانسور و پله برقی از دیگر فاکتورهای مناسب سازی ویژه معلولان است.

او افزود: تاییدیه آسانسور 20 ایستگاه خط 7 نیز صادر و اخیرا آسانسور ایستگاه مهدیه نیز افتتاح شد.

کارشناس مدیریت فنی مهندسی مترو تهران با بیان اینکه در خطوط تازه مترو طراحی های اجرا شده فاکتورهای متعددی در راستای مناسب سازی فضا دارد، گفت: راهرو، پله، میله های دستگرد، نورپردازی، اتاق مادر و کودک، سرویس بهداشتی ویژه معلولان از جمله این امور است.

منبع: همشهری آنلاین

به "صدور تاییدیه آسانسور 20 ایستگاه خط 7 ، آسانسور ایستگاه مهدیه افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور تاییدیه آسانسور 20 ایستگاه خط 7 ، آسانسور ایستگاه مهدیه افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید