فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 7 آذر 1401؛ شاید شاهد حال و هوای سخت تری باشید!

به گزارش وبلاگ دریا، فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 7 آذر 1401؛ اگر قرار است در جایگاه قضاوت قرار بگیرید یا در مورد خود شما قضاوت شود، باید قبل از تصمیم گیری، روی تمام جنبه های موقعیت تمرکز کنید.

فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 7 آذر 1401؛ شاید شاهد حال و هوای سخت تری باشید!

وبلاگ دریا | جوّ کیهانی امروز چالش برانگیز است. انرژی امروز ممکن است خواسته و میل شما را در تضاد با احساسات تان قرار دهد و دانستنِ اینکه در کدام مسیر باید قدم بگذارید را سخت کند. علاوه بر این شاید احساس سنگینی و بی انگیزه گی کنید چرا که این حال و هوای غیرعادی با درجان مختلف بر همه مستولی خواهد شد.

در عین حال، احتمال دارد شاهد رفتار های لجوجانه باشید، پس بهتر است در این باره مراقب خودتان و دیگران باشید. امکان بروز تنش وجود دارد، بنابراین اگر احساس کردید به استراحت کوتاهی نیاز دارید، این اجازه را به خودتان بدهید!

هنگام غروب، شاید شاهد حال و هوای سخت تری باشید. این انرژی تهدیدکننده نقطه اتکاء ما است و چنانچه آن را به چالش بکشد، منجر به بی ثباتی و متشنج شدن احساسات خواهد شد.

اگر برایتان سوال شده بود که آیا انصافی هم در دنیا وجود دارد یا نه، حالا وقت آن رسیده است که باور کنید به نتیجه ای که لیاقتش را دارید خواهید رسید. مثبت یا منفی بودن این نتیجه به نیت خود شما بستگی دارد.

اگر قرار است در جایگاه قضاوت قرار بگیرید یا در مورد خود شما قضاوت شود، باید قبل از تصمیم گیری، روی تمام جنبه های موقعیت تمرکز کنید.

منبع: فرادید

به "فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 7 آذر 1401؛ شاید شاهد حال و هوای سخت تری باشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 7 آذر 1401؛ شاید شاهد حال و هوای سخت تری باشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید