نفرات برتر جام سلامت مینی گلف مشخص شدند

به گزارش وبلاگ دریا، نفرات برتر جام سلامت در رشته مینی گلف با حضور مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش معرفی شدند.

نفرات برتر جام سلامت مینی گلف مشخص شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ دریا، نخستین دوره از مسابقات آزاد مینی گلف، جام سلامت و به مناسبت هفته دولت صبح امروز (آدینه) با حضور 57 شرکت نماینده از استان های تهران، خراسان رضوی، گیلان، مازندران و یزد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در باشگاه مینی گلف مینیاتور واقع در پارک ملت برگزار گشت.

در خاتمه این مسابقات جوایز نفرات برتر در بخش زنان و مردان با حضور کاوه احمدی مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش، حمید عزیزی و مهرداد جمشیدی، رئیس و دبیر کل فدراسیون گلف، امرالله کلانتری رئیس هیئت گلف استان تهران و فرید نصیری، مدیر باشگاه مینیاتور اهدا شد.

کاوه احمدی در جمع شرکت نمایندگان گفت: حضور در این جمع و مشاهده بازی جذاب مینی گلف تجربه خوبی برای من بود و مسرور شدم که با وجود شرایط فعلی و شیوع کرونا، علاقه مندان از استان های مختلف به تهران آمدند.

وی در ادامه اضافه نمود: مینی گلف از رشته های ورزشی مفرح است و امیدوارم با همت عزیزی و جمشیدی در دوره های بعد استان های بیشتری شرکت نمایند.

مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش تاکید نمود: امیدواریم ویروس کرونا به زودی ریشه کن گردد. این رشته یاری می نماید تا نشاط به خانواده ها برگردد. امیدوارم شاهد افزایش زمین های مینی گلف در کشور به خصوص تهران باشیم.

دکتر عزیزی و جمشیدی نیز ضمن قدردانی از عملکرد هیئت گلف استان تهران و همکاری نزدیک فرید نصیری، مدیر باشگاه مینیاتور از برگزاری این دوره از مسابقات ابراز مسروری کردند.

نتایج مسابقات مینی گلف جام سلامت به توضیح زیر است:

بخش بانوان:

1-زینب هادی زاده از تهران با مجموع امتیاز 100

2-محیا شهسواری از تهران با مجموع امتیاز 115

3-یاسمین حمیدیان از تهران با مجموع امتیاز 116

بخش آقایان:

1-حسین آبخیز از خراسان رضوی با مجموع امتیاز 98

2-علی محمد زاده از تهران با مجموع امتیاز 99

3-سعید حیدرزاده از تهران با مجموع امتیاز 102

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نفرات برتر جام سلامت مینی گلف مشخص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر جام سلامت مینی گلف مشخص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید