سلامتی و پزشکی

آثار هنری غول پیکر با طعم بستنی و خمیر دندان!

غذاها، وسایل بازی، تیر و کمان، خمیر دندان و ... مهمترین سوژه های ساخت آثار هنری اوست. هنرمندی که استعداد عجیبی در خلق آثار غول پیکر دارد و برای ساخت آثار هنری نیز از ساده ترین وسایل زندگی روزمره ایده می گیرد. او را در دنیا به خلق آثار غول پیکر با طرح های...

6 آذر 1399

ادله اثبات شهادت پیامبر اکرم (ص)

دلایل بسیاری وجود دارد که رحلت پیامبر اکرم (ص) ناشی از خوراندن سم به آن حضرت بوده است. این دلایل و روایات، از تواتر معنوی برخوردارند و از مجموع آنها می توان رحلت پیامبر اکرم از طریق شهادت را ثابت نمود.

3 آذر 1399

مزیت های ورزش های قدرتی در برنامه روزانه

در این مطلب با مزیت تمرینات قدرتی که نشان دهنده اهمیت انجام آن ها در برنامه روزانه شما هستند آشنا شوید و عادت های ورزشی جدیدی را به زندگی خود اضافه کنید.

27 آبان 1399

خبرنگاران شهرداری مشهد مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی متکدیان و بی خانمانان شد

مشهد- خبرنگاران- با مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، شهرداری این شهر مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی و ساماندهی متکدیان، بی خانمانان و افراد ولگرد شد.

26 آبان 1399

آمار کرونا در ایران امروز آدینه 18 مهر 99؛ 4142 ابتلا و 210 فوتی جدید در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را خاطرنشان کرد.

25 آبان 1399

3 ترامپ در جهان کرونا گرفتند

خبرنگاران : کرونا تا به امروز هر 3 دولتمرد جهان را که نام یا لقب ترامپ را یدک می کشند، گرفتار نموده است.وجه اشتراک دیگر هر 3 ترامپ جهان ابتلای آنها به بیماری کووید19 به فاصله چند ماه از یکدیگر است.هر 3 ترامپ کرونا را جدی...

17 آبان 1399

تنفوویر؛ موارد مصرف، عوارض جانبی

تنفوویر دارویی است که به منظور درمان ویروسی که می تواند عامل انتقال سندروم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز) باشد، تجویز می شود.

16 آبان 1399

دفن دو شهر تاریخی زیر یک اتوبان تهران ، آرادکوه را با زباله زینت می دهیم و بی بی شهربانو را با سیمان تخریب می کنیم

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از شرایط روستاهای تاریخی شمال و جنوب تهران گفت: تهران با داشتن ظرفیت های خوب گردشگری در بهترین حالت معبر عبور گردشگران است.

13 آبان 1399

معرفی تست IQ معتبر

تست iq آزمونی است که هدف آن اندازه گیری ضریب هوشی افراد می باشد و طبق تقسیم بندی های اجرا شده 70 درصد مردم دارای ضریب هوشی معمولی می باشند.

11 آبان 1399

با این تست، میزان نگرانی تان را بسنجید!

وب سایت فرادید: روشی که با آن اضطراب های روزمرۀ خود را مدیریت می کنید، می تواند تاثیر بزرگی بر زندگی تان داشته باشد. پرسشنامۀ کوتاه زیر را پاسخ دهید تا شخصیت نگران خود را بشناسید و بیاموزید که چگونه می توانید زندگی بدون استرسی داشته باشید.

10 آبان 1399

خانه متروکه ای که قدم گذاشتن در آن جرات می خواهد

مدتی است که یک خانه مشکوک در ویرجینیا با نام خانه وحشت رها شده است. این خانه که محل زندگی یک پزشک و خانواده اش بوده که توجه بسیاری از محلی ها و گردشگران را به سمت خود جلب نموده است.

8 آبان 1399

حکم تخلیه برای مستاجران صادر نشده، امکان ثبت اعتراض در سامانه تسهیلات ودیعه وجود دارد

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه از زمان پیگیری موضوع مشخص نرخ قیمت اجاره و الزام به تمدید قرارداد ها، مسئله صدور حکم تخلیه را شاهد نبودیم و به نظر می رسد نرخ های افزایش هم بر این اساس رعایت شده است.

3 آبان 1399

سفری به فیلبند روستایی رویایی بر فراز ابرها

یکی از زیباترین ییلاق های ایران که بر فراز ابرها واقع شده است روستای فیلبند (Filband) در استان مازندران است.

29 مهر 1399

جدال ورزشکاران حرفه ای با کرونا چگونه است؟

ورزشکار حرفه ای در ایام شیوع ویروس کرونا می تواند فعالیت های خود را تعطیل کند؟ اساسا ورزشکاران حرفه ای جهان در شرایط اپیدمی کووید19 چگونه عمل می نمایند؟

27 مهر 1399

خبرنگاران روستاهای جنوب شرق تهران به سامانه گندزدایی مجهز شدند

تهران- خبرنگاران- مدیر دفتر کنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: به منظور تأمین آب سالم و بهداشتی در مناطق روستایی، 21 روستای حوزه این شرکت به سامانه محلولی گندزدایی آب شرب مجهز شد.

25 مهر 1399

15 شهریور آخرین فرصت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان است

دانشگاه سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای اظهار داشت که 15 شهریور آخرین فرصت تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان است.

21 مهر 1399

نفرات برتر جام سلامت مینی گلف مشخص شدند

نفرات برتر جام سلامت در رشته مینی گلف با حضور مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش معرفی شدند.

15 مهر 1399

عکس روز ، ساخت ونتیلاتور برای کرونا

کارگران در شهر هانوی پایتخت ویتنام ونتیلاتورها یا دستگاه یاری تنفسی پزشکی را درمان بیماران دچار ویروس کرونا آماده می نمایند.

13 مهر 1399

بهترین سبک فرزندپروری چیست؟

یک روانشناس ضمن تشریح نحوه پرورش مهارت های فرزندپروری در والدین گفت: سبک فرزندپروری، روابط و میزان رضایت زوجین و آرزوهای والدین چهار اصل مهم و اثرگذار در پرورش فرزندان است.

12 مهر 1399

تایید واکسن روسی کرونا: نجات بخش دنیا یا تصمیمی نسنجیده؟

اعلام روسیه درباره تایید یک واکسن کووید-19 کمتر از دو ماه پس از شروع آزمایش انسانی آن باعث شده کارشناسان بهداشت جهانی هشدار دهند تا زمانی که داده های کامل کارآزمایی هایی این واکسن در دست نباشد، مشکل است بتوان به آن اعتماد کرد.

10 مهر 1399
تعداد: (126)