هشتگ زدن در توییتر پولی می گردد؟

به گزارش وبلاگ دریا، دیجیاتو نوشت: توییتر ظاهرا در حال کار روی قابلیتی است که سیستم هشتگ های این پلتفرم را تغییر می دهد و باعث می گردد نتوانید روی هشتگ ها کلیک کنید.

هشتگ زدن در توییتر پولی می گردد؟

هشتگ ها بخش مهمی از شبکه های اجتماعی به خصوص پلتفرم توییتر هستند. با این حال، این شرکت ظاهرا میخواهد تغییری را ایجاد کند که احتمالا باعث نابودی هشتگ ها خواهد شد. از سوی دیگر، توییتر می خواهد سخت گیری ها درباره نمایش محتواهای حساس به کاربران کوچک تر از 18 سال را بیشتر کند.

اولین بار مهندسی به نام جین مانچون وانگ اعلام نمود که توییتر در حال کار روی تغییر نوی است که باعث می گردد هشتگ ها دیگر قابل کلیک کردن نباشند. در حال حاضر اگر روی یک هشتگ کلیک کنید، می توانید سایر توییت هایی که با آن هشتگ منتشر شده را ببینید.

اما با این تغییر، دیگر امکان کلیک روی هشتگ ها وجود نخواهد داشت تا به بقیه توییت های آن هشتگ دسترسی داشته باشید. اگرچه فعلا تعیین نیست که علت این تغییر رویه از نظر توییتر چیست، اما وانگ حدسیاتی برای خود دارد.

هشتگ های توییتر به نفع عایدی بیشتر تغییر می نمایند؟

او می گوید توییتر با وجود این تغییر همچنان Branded Hashtags یا هش فلگ ها را قابل کلیک نگه می دارد. این هشتگ ها همان هشتگ هایی هستند که معمولا یک آیکن خاص دارند و در ازای پرداخت پول به برندها ارائه می شوند. به عبارت دیگر، توییتر با این تغییر احتمالا می خواهد جریان عایدیهای خود را افزایش دهد. با این حال، هنوز هیچ چیز قطعی نشده و باید منتظر بمانیم تا ببینیم توییتر واقعا قصد اجرا کردن چنین تغییری را دارد یا خیر.

از سوی دیگر، کاربران می گویند در روزهای اخیر با اعلان هایی از سوی این شبکه اجتماعی روبرو شده اند که برای نمایش بعضی محتواهای خاص از آن ها می خواهد تاریخ تولد خود را وارد نمایند. توییتر تایید نموده که این ویژگی بخشی از کوشش نو این شرکت برای حفظ ایمنی کاربران در برابر محتواهای حساس است.

سخنگوی توییتر می گوید: ما همیشه در کوششیم تا به کاربران انتخاب و کنترل بیشتری نسبت به تجربه آن ها ارائه کنیم و توییتر را برای همه به جای امن تری تبدیل نماییم. ما حالا به آرامی در حال عرضه قابلیتی هستیم که به محدودسازی نمایش محتواهای حساس برای افراد کوچک تر از 18 سال یا کسانی که تاریخ تولد خود را ثبت ننموده اند، یاری می نماید.

توییتر هنوز اعلام ننموده که این ویژگی به صورت جهانی فعال می گردد یا خیر.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "هشتگ زدن در توییتر پولی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتگ زدن در توییتر پولی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید