برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور مدیرعامل و یک میهمان ویژه

به گزارش وبلاگ دریا، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور مدیرعامل این باشگاه و یک پیشکسوت برگزار شد.

برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور مدیرعامل و یک میهمان ویژه

به گزارش وبلاگ دریا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان مرکز امروز (آدینه) از ساعت 15 در ورزشگاه شهیدکاظمی زیر نظر کادر فنی آخرین جلسه تمرینی خود پیش از بازی با فولاد خوزستان از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) را در حضور احمدرضا درویش مدیرعامل نو باشگاه پرسپولیس شروع کردند.

پیش از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی شرکت کردند و طی آن، نکات لازم از سوی کادر فنی از طریق تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل شد.

با شروع تمرین، بازیکنان بدن ها را گرم کردند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند. بعد از آن، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود و در ادامه، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در تمرین یک ساعته امروز در دستور کار قرار گرفت.

تمرین آدینه در هوای بسیار سرد ورزشگاه شهید کاظمی برگزار گشت و این تمرین یک میهمان ویژه داشت. محمد برزگر پیشکسوت پرسپولیس و از مربیان تیم های پایه آکادمی فوتبال باشگاه، در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و با اعضای تیم دیدار و گفت وگو و برای آنها در بازی فردا آرزوی موفقیت کرد.

امید عالیشاه، عیسی آل کثیر و حامد پاکدل به دلیل مصدومیت و انجام برنامه های اختصاصی خود، از غایبان تمرین امروز بودند، اما سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام برنامه های کادر فنی حضور داشتند.

بازیکنان بعد از تمرین، پس از استراحتی کوتاه راهی هتل شدند تا در اردوی پیش از بازی شرکت کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (شنبه) در هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فولاد خوزستان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور مدیرعامل و یک میهمان ویژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور مدیرعامل و یک میهمان ویژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید