خبرنگاران آذربایجان غربی از فردا، پنجشنبه بارانی است

به گزارش وبلاگ دریا، ارومیه- خبرنگاران- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: نقشه های پیش بینی و پیش یابی بیانگر شروع رگبار متناوب باران همراه با رعد و برق و وزش باد طی آخر هفته جاری تا اواسط هفته آینده است.

خبرنگاران آذربایجان غربی از فردا، پنجشنبه بارانی است

مهدی صابری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ دریا اضافه کرد: انجام اقدامات به موقع در مورد آبگرفتگی معابر شهری و اجتناب از تردد در حاشیه رودخانه ها از ضرورت هایی است که باید رعایت گردد.

وی با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان و قرار نگرفتن در کنار مسیل ها اضافه کرد: تا خروج سامانه بارشی احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها و احتمال سقوط اشیا در اثر وزش باد طی روزهای آینده در استان دور از انتظار نیست و ضروری است شهروندان در ترددهای خود نکات ایمنی را در نظر بگیرند.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: تا سرانجام این هفته افزایش دما به میزان 2 تا سه درجه سانتی گراد پدیده غالب در استان است که تا روز پنجشنبه به تدریج محقق می گردد.

وی با اشاره به دمای هوای استان نیز گفت: طی 24 ساعت گذشته پلدشت با 37 درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین شهر استان بود و چالدران با 14 درجه بالای صفر خنک ترین شهر استان لقب گرفت.

آذربایجان غربی از استان های شمال غربی کشور است که در منطقه ای کوهستانی واقع شده و میانگین بارندگی سالانه در این استان حدود 340 میلی متر است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آذربایجان غربی از فردا، پنجشنبه بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آذربایجان غربی از فردا، پنجشنبه بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید