درهای تیم ملی به روی هندبالیست ها باز است

به گزارش وبلاگ دریا به نقل از فدراسیون هندبال، مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران صبح امروز با حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی ب با بازیکنان ملاقات و مصاحبه کرد.

درهای تیم ملی به روی هندبالیست ها باز است

فرناندز در این ملاقات که حمیدرضا عزتی، دبیر فدراسیون هندبال هم حضور داشت، خطاب به بازیکنان گفت: در حال حاضر 40 تا 45 بازیکن در اردوهای تیم ملی الف و ب حضور دارند که تمام این بازیکنان در سطح بالای هرم هندبال ایران قرار دارند.

وی اضافه نمود: فرصتی برای بازیکنان تیم ملی ب فراهم شده که با نشان دادن پتانسیل و توانایی خود در تیم الف حضور داشته باشند. چون هنوز تیم الف بسته نشده و درهای تیم به روی همه بازیکنان باز است.

سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران ادامه داد: بازیکنان باید زیر نظر مربیان خود کار خود را به نحوی ادامه بدهند که همواره در اوج آمادگی باشند و بتوانند خود را به مربیان ثابت نمایند.

حمیدرضا عزتی، دبیر فدراسیون هندبال هم در این ملاقات گفت: تیم ملی هندبال بزرگسالان الف و ب مکمل یکدیگرند و هر کسی پتانسیل لازم را داشته باشد و در تمرینات خوب ظاهر گردد، به تیم ملی الف دعوت می گردد و برعکس این موضوع هم صادق است.

وی با بیان اینکه لباس مقدس تیم ملی هندبال باید برای تک تک بازیکنان بسیار مهم باشد، بیان نمود: تیم ملی ب پشتوانه تیم ملی الف است و نگاه فدراسیون به هر دو تیم ملی یکسان است.

دبیر فدراسیون هندبال گفت: تیم ملی الف و ب فردا و آدینه دو بازی تداکاتی برگزار می نمایند و قطعاً اگر بازیکنان در بازی فردا و آدینه توانایی خود را نشان دهید، از دید مانوئل مونتایا فرناندز دور نمی ماند.

تیم ملی هندبال مردان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیل که بهمن ماه در عربستان برگزار می گردد آماده می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درهای تیم ملی به روی هندبالیست ها باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درهای تیم ملی به روی هندبالیست ها باز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید