سرمربی خارجی و سابق 3 تیم ایرانی درگذشت ، تصادف هولناک با کامیون!

به گزارش وبلاگ دریا، سرمربی صربستانی که سابقه حضور روی نیمکت 3 تیم ایرانی را داشت بر اثر تصادف درگذشت.

سرمربی خارجی و سابق 3 تیم ایرانی درگذشت ، تصادف هولناک با کامیون!

به گزارش وبلاگ دریا رسانه های صربستانی در خبری فوری از درگذشت میودراگ یشیچ سرمربی 66 ساله اسبق پارتیزان بلگراد خبر داده اند که در ایران نیز با حضور در سه تیم پگاه گیلان، شیرین فراز کرمانشاه و شهرداری تبریز شناخته می شد.

در این گزارش آمده است: میودراگ یشیچ 66 ساله، بازیکن و مربی سابق پارتیزان و بازیکن تیم ملی یوگسلاوی صبح روز پنجشنبه در یک سانحه رانندگی شدید در جاده روما صربستان جان باخت. این تصادف حوالی ساعت 10:30 صبح زمانی رخ داد که خودروی سیتروئن که یشیچ در آن در حال تردد بود به دلایل نامشخصی در جهت مخالف رفت و مستقیماً با یک تریلر برخورد کرد.

میودراگ یشیچ، راننده خودرو در صحنه تصادف جان باخت و راننده کامیون باری نیز دچار جراحات جزئی شد.

باشگاه در کارنامه مربیگری یشیچ وجود دارد که بیشتر آنها در آسیا و آفریقا هستند و آخرین تیم در الشورای عربستان بود که او پس از 5 بازی روی نیمکت در اواسط سپتامبر سال جاری اخراج شد. او دوران مربیگری خود را در اوبیلیچ شروع کرد که قهرمان جام حذفی شد، سپس بودوچنوست و سارایوو را رهبری کرد، در دو نوبت نیز راهنمایی پارتیزان را بر عهده گرفت که با آنها هم به عنوان بازیکن قهرمان شد و هم سرمربی.

مهمترین تیم او در نقش مربی زسکای بلغارستان بوده است. او جز ایران در کویت، لیبی و میانمار، امارات ، چین ، مصر ، مالدیو و ... هم مربی بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "سرمربی خارجی و سابق 3 تیم ایرانی درگذشت ، تصادف هولناک با کامیون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی خارجی و سابق 3 تیم ایرانی درگذشت ، تصادف هولناک با کامیون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید