راهکارهای مقابله با خون آشام های اندرویدی!

به گزارش وبلاگ دریا، همشهری آنلاین نوشت: این کار باتری گوشی شما را درست به مقدار روشنایی زیاد صفحه نمایش تخلیه می نماید. می توانید با رفتن به برنامه Launcher گوشی خود با پایین نگه داشتن قسمت خالی از صفحه اصلی و کلیک کردن روی تنظیمات، این مورد را تنظیم کنید. سپس یک تم تیره برای صفحه خود انتخاب کنید.

راهکارهای مقابله با خون آشام های اندرویدی!

سامسونگ به کاربران گوشی های اندرویدی درباره تنظیماتی که باتری آن ها را بیشتر خالی می نماید هشدار داد راهکارهایی ارائه کرد.

بعضی از تنظیمات مانند یک خون آشام انرژی گوشی شما را می مکند و باید تتغییر نمایند. سامسونگ به همه دارندگان تلفن های اندرویدی درباره 8 وضعیتی که مانند خون آشام باتری را تخلیه می نماید، هشدار داد.

سامسونگ لیستی از تنظیماتی که بیشتری انرژی را مصرف می نمایند و همین طور پیشنهادهایی برای کاهش مصرف باتری پیشنهاد کرد. اگر می بینید که باتری گوشی اندروید شما با سرعت خالی می گردد، ممکن است به علت یکی از این تنظیمات خون آشامی باشد.

1. کاهش روشنایی صفحه

کاهش روشنایی صفحه نمایش می تواند عمر باتری شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. فقط زمانی که بیرون زیر نور خورشید هستید، به روشنایی 100 درصد احتیاج دارید. می توانید با رفتن به تنظیمات و سپس صفحه نمایش یا با کشیدن انگشت به پایین از نوار اعلان ها، آن را در اندروید خود تنظیم کنید.

2. تصویر زمینه را به تاریک تغییر دهید

این کار باتری گوشی شما را درست به میزان روشنایی زیاد صفحه نمایش تخلیه می نماید. می توانید با رفتن به برنامه Launcher گوشی خود با پایین نگه داشتن قسمت خالی از صفحه اصلی و کلیک کردن روی تنظیمات، این مورد را تنظیم کنید. سپس یک تم تیره برای صفحه خود انتخاب کنید.

3. زمان خواب تلفن را کوتاه کنید

می توانید این کار را با رفتن به تنظیمات و سپس قسمت نمایش انجام دهید. به زمان نمایش صفحه بروید و زمان را کاهش دهید. کمترین زمان، 15 ثانیه است.

4. به روزرسانی برنامه ها در پس زمینه

بسیاری از برنامه ها از باتری گوشی شما در پس زمینه برای به روزرسانی یا ارسال اعلان ها برای شما استفاده می نمایند. برای تنظیم این مورد، به تنظیمات، باتری، مراقبت از دستگاه، باتری و سپس محدودیت های استفاده در پس زمینه بروید. رفرش و به روزرسانی برنامه پس زمینه را برای برنامه های پراستفاده خود خاموش کنید.

5. حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را روشن کنید

حالت صرفه جویی در انرژی به طور اتوماتیک روشنایی و وضوح صفحه را کاهش می دهد، سرعت پردازنده را محدود و استفاده از شبکه پس زمینه را متوقف می نماید. این را می توانید در تنظیمات پیدا کنید.

6. لوکیشن را خاموش کنید

وقتی تنظیمات خدمات لوکیشن یا موقعیت مکانی روشن است، از باتری گوشی در پس زمینه استفاده می گردد. با رفتن به تنظیمات و سپس مکان، این مورد را خاموش کنید.

7. رومینگ داده را خاموش کنید

رومینگ داده از باتری استفاده می نماید تا اطمینان حاصل گردد که شما به داده های خود متصل می شوید. با رفتن به تنظیمات، اتصالات و سپس شبکه های تلفن همراه، آن را خاموش کنید. حالت هواپیما بعلاوه می تواند مصرف باتری را برای رومینگ داده محدود کند، اما همه سرویس ها از جمله WiFi را هم مسدود می نماید.

8. مدیریت عملکرد هوشمند

این به شما امکان می دهد هنگام دسترسی به ویژگی های مختلف تلفن خود در زمان صرفه جویی کنید که می تواند باعث صرفه جویی در باتری گردد. به وسیله تنظیمات، باتری و سپس مراقبت از دستگاه به این مورد دسترسی خواهید داشت.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "راهکارهای مقابله با خون آشام های اندرویدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای مقابله با خون آشام های اندرویدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید