سال آینده افزایش قیمت بنزین نداریم

به گزارش وبلاگ دریا، در لایحه بودجه 1402، عایدی دولت از محل منابع حاصل از فروش نفت و فرآورده های نفتی تغییر چندانی نکرده است؛ بنابراین به نظر می رسد دولت تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین ندارد.

سال آینده افزایش قیمت بنزین نداریم

به گزارش ایسنا، یکی از نشانه های اصلی برای تغییر قیمت بنزین، عایدی دولت حاصل از فروش نفت و فرآورده های نفتی است که پیگیری های ایسنا از لایحه تصویب شده دولت برای سال آینده نشان می دهد این عدد در سال آینده تغییر محسوسی نداشته است؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت، دولت قصدی برای افزایش قیمت بنزین در سال 1402 ندارد.

گفتنی است؛ لایحه بودجه 1402 که در دولت تصویب شده است، پنجم دی ماه طی نامه ای رسمی به مجلس شورای اسلامی ارائه نموده است که بر اساس آن در صورت تصویب مجلس، قیمت بنزین ثابت می ماند.

گفتنی است در جزئیات منابع بودجه دولت در لایحه 1401 نیز واگذاری دارایی های سرمایه ای حدود 408 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود که نسبت به 395 هزار میلیارد تومان بودجه سال گذشته حدود 13 هزار میلیارد تومان افزایش دارد.

این در حالی است که در بخش واگذاری دارایی های سرمایه ای 381 هزار میلیارد تومان مربوط به منابع حاصل از فروش نفت و فرآورده های نفتی است.

منبع: فرارو

به "سال آینده افزایش قیمت بنزین نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال آینده افزایش قیمت بنزین نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید