اخبار سیاسی

خبرنگاران شهرداری مشهد مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی متکدیان و بی خانمانان شد

مشهد- خبرنگاران- با مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، شهرداری این شهر مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی و ساماندهی متکدیان، بی خانمانان و افراد ولگرد شد.

26 آبان 1399

های فای اکس؛ ماشینی که شعر می گوید، نقاشی می کشد و گپ می زند

در های های فای اکس دستگیره ندارد. ماشین با استفاده از فن آوری تشخیص چهره، سرنشینان را شناخته و به طور اتوماتیک در ها را باز می کند. در های عقب دو تکه است و بخشی از آن رو به بالا باز می شود تا سوار و پیاده شدن راحت تر باشد.

18 آبان 1399

3 ترامپ در جهان کرونا گرفتند

خبرنگاران : کرونا تا به امروز هر 3 دولتمرد جهان را که نام یا لقب ترامپ را یدک می کشند، گرفتار نموده است.وجه اشتراک دیگر هر 3 ترامپ جهان ابتلای آنها به بیماری کووید19 به فاصله چند ماه از یکدیگر است.هر 3 ترامپ کرونا را جدی...

17 آبان 1399

تاثیر طرح ترافیک بر آلودگی هوا مشخص شد

خبرنگاران : استاندار تهران گفت: علیرغم اینکه به علت کرونا حدود سه ماه در تهران طرح ترافیک لغو شده بود، آمارها نسبت به سال گذشته تغییرات چندانی نداشته اند.

16 آبان 1399

اولین کارت زرد مجلس یازدهم به زنگنه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر نفت قانع نشده و به او کارت زرد دادند.

14 آبان 1399

اعطای وام 500 میلیارد تومانی به اپراتورها برای فروش موبایل قسطی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دستور اعطای اعتبار 500 میلیاردی به اپراتورها به عنوان وام در دستور کار معاونت فناوری نوآوری قرار گرفته است تا اپراتورها بتوانند از این طریق گوشی را به صورت قسطی به مردم بدهند و زنجیره فراوری تکمیل گردد.

6 آبان 1399

راه نجات آب کشور مدیریت به هم پیوسته حوضه های آبریز است

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران گفت: همه معتقدند که راه نجات آب کشور، تشکیل مدیریت به هم پیوسته حوضه های آبریز است.

5 آبان 1399

اخطار یگان های ارتش به نیرو های فرامنطقه ای برای ترک منطقه رزمایش ذوالفقار

سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش از اخطار نیروی پدافند هوایی ارتش به پرنده های فرامنطقه ای به منظور فاصله دریافت از منطقه عمومی رزمایش اطلاع داد.

2 آبان 1399

رسوایی جدید دستیار ولیعهد عربستان، مجتهدسرنوشت الدویش را فاش می نماید

العالم نوشت: مجتهد افشاگر معروف اسرار دربار آل سعود جزئیاتی جدید در مورد سرنوشت شیخ سلمان الدویش (از مخالفان بن سلمان) را توئیت کرد.

1 آبان 1399

سهام عدالت مقصر ریزش بورس!

به گزارش خبرنگاران، در روزهای ریزش شاخص بورس برخی کارشناسان یکی از علل آن را عرضه آبشاری سهام عدالت توسط برخی کارگزاری ها و بانک ها عنوان کرده بودند. حال نیز کارشناسی دیگر این مساله را مطرح کرده است.

25 مهر 1399

شرایط دریافت تسهیلات برای اپلیکیشن های موبایلی

معاون وزیر ارتباطات شرایط دریافت تسهیلات برای اپلیکیشن های موبایلی را از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات، اظهار داشت.

18 مهر 1399

نیویورک تایمز: جهان در انتظار نوامبر است، واشنگتن نمی تواند یکطرفه علیه تهران اقدام کند

فارس نوشت: روزنامه نیویورک تایمز در یادداشتی نوشت، معین نیست آمریکا بتواند بدون حمایت اروپایی ها تحریم های ضد ایرانی سازمان ملل را بازگرداند.

16 مهر 1399

ادعای بلومبرگ: ترکیه در دریای سیاه گاز کشف کرده است

فارس نوشت: رسانه ای غربی گزارش داد که ترکیه در دریای سیاه میدان نفتی گاز طبیعی کشف کرده و جمعه آن را رسماً اعلام خواهد کرد.

14 مهر 1399

عکس روز ، ساخت ونتیلاتور برای کرونا

کارگران در شهر هانوی پایتخت ویتنام ونتیلاتورها یا دستگاه یاری تنفسی پزشکی را درمان بیماران دچار ویروس کرونا آماده می نمایند.

13 مهر 1399

عباس موسوی سفیر ایران در آذربایجان شد

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه به عنوان سفیر ایران در آذربایجان منصوب شد. سید عباس موسوی که سمت یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه را بر عهده داشت فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه روابط بین الملل است.

12 مهر 1399

بخش خصوصی وارد عرصه پژوهش شود

به گزارش خبرنگاران، دکتر سعید نمکی امروز در پنجمین همایش بررسی شیوه های دستیابی به مرجعیت علمی و پژوهشی در محل وزارت بهداشت گفت: باید بخش خصوصی به پژوهش وارد شود. یکی از گرفتاری های ما این است که بخش خصوصی به دلایل مختلف به پژوهش وارد نمی شود البته ما...

10 مهر 1399

عکس روز ، لامای آرامش بخش در تظاهرات

یک تظاهرکننده در اعتراضات بر ضد خشونت پلیس و تبعیض نژادی در شهر پورتلند در ایالت اورگون آمریکا یک لاما را در آغوش گرفته است.

6 مهر 1399

وزیر خارجه لبنان رسماً استعفا کرد

منابع خبری از استعفای رسمی وزیر خارجه لبنان خبر دادند.

5 مهر 1399

اعتبارات حوزه فرهنگ ناچیز است

خبرنگاران/گیلان نماینده شفت و فومن در مجلس گفت: با وجود شبیخون فرهنگی و هجمه هایی که وجود دارد متاسفانه اعتبارات فرهنگی که تخصیص داده می شود بسیار ناچیز است و اصلا قابل حساب نیست.

3 مهر 1399

گروگانگیری برای تشکیل وزارت بازرگانی ، مجلس تحت فشار روحانی تصمیم گیری می نماید؟

رئیس جمهور در حالی مدعی قانونی بودن معرفی دو وزیر برای تصدی پست وزارت صنایع و معادن و وزارت بازرگانی شده که هنوز طرح تشکیل وزارت بازرگانی به تایید شورای نگهبان نرسیده و تبدیل به قانون نشده است.

2 مهر 1399
تعداد: (104)