شایا خرگوشه در کتابفروشی ها

به گزارش وبلاگ دریا، به گزارش خبرنگار خبرنگاران (ایبنا)، مجموعه چهارجلدی شایا خرگوشه همان طور که از نامش پیداست درباره خرگوشی به نام شایا است. شایا مهربان و بامزه است و همه بچه ها دوستش دارند؛ چون شایا توانایی های مختلفی دارد. این مجموعه که جمله هایی روان، ساده و کوتاه دارد، با تصویرهایی رنگارنگ کامل می گردد. شایا خرگوشه همراهی خوب برای آموزش مهارت های روزمره به خردسالان و طرح دغدغه های آنهاست.

شایا خرگوشه در کتابفروشی ها

این مجموعه اولین مجموعه مقوایی فریبا کلهر است که برای بچه ها بالاتر از یک سال نوشته شده است. عنوان های چهار جلد عبارت اند از: شایا می خندد، شایا غلت می زند، شایا پرستار می گردد و شایا می تواند.

در شایا می خندد مخاطب خردسال یک روز از صبح تا شب با شایا همراه می گردد و فعالیت های مختلفی مثل شستن صورت، مرتب کردن تخت و مسواک زدن را در فضایی امن و آرام مرور می نماید.

در شایا غلت می زند مخاطب خردسال در داستانی طنزآمیز با شایا و دوستانش آشنا می گردد که کاری تازه را تجربه می نماید.

در شایا پرستار می گردد نیز مخاطب خردسال با شغل های گوناگونی که شایا دوست دارد تجربه کند، آشنا می گردد. شایا گاهی دوست دارد خلبان گردد، گاهی بستنی فروش و گاهی دانشمند؛ اما پرستاری از خواهر کوچکش برای او همواره دلپذیر است. و ادامه ماجرا... .

در بخشی از متن کتاب می خوانیم:

برخی وقت ها شایا دوست دارد قایق ران گردد.

برخی وقت ها شایا دوست دارد نویسنده قصه های خنده دار گردد.

برخی وقت ها شایا دوست دارد دندان پزشک گردد..

انتشارات شهر قلم هر جلد از مجموعه چهارجلدی شایا خرگوشه نوشته فریبا کلهر با تصویرگری ویدا کریمی را در 12 صفحه، شمارگان دو هزار نسخه و به بهای 65 هزار تومان منتشر نموده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "شایا خرگوشه در کتابفروشی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایا خرگوشه در کتابفروشی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید