عکس، رقبای گوشی های تاشو سامسونگ به میدان آمدند

به گزارش وبلاگ دریا، زومیت نوشت: ظاهراً وان پلاس چند نام تجاری برای گوشی های تاشو آینده خود ثبت نموده است.

عکس، رقبای گوشی های تاشو سامسونگ به میدان آمدند

به نظر می رسد وان پلاس تصمیم گرفته است تا به جمع تولیدکنندگان گوشی های اضافه گردد. این شرکت از نام هایی شبیه گوشی های تاشو سامسونگ برای محصولات تاشو خود استفاده خواهد نمود. به گفته افشاگر نام آشنا، موکول شارما، این شرکت چینی نام های OnePlus V Fold و OnePlus V Flip را ثبت نموده است؛ به همین علت، می توان آن ها را به عنوان رقبای احتمالی گلکسی زدفولد 4 و زدفلیپ 4 سامسونگ در نظر گرفت.

شارما بعلاوه خاطرنشان کرد وان پلاس درحال حاضر مشغول آزمایش یکی از گوشی های تاشو خود در چند کشور اروپایی است. براساس گزارش های قبل، محتمل است وان پلاس اولین گوشی تاشو خود را در امسال معرفی کند. به نوشته AndroidAuthority، این شرکت میخواهد چند محصول تاشو عرضه کند؛ بنابراین، ثبت نام های V Fold و V Flip منطقی به نظر می رسد.

وان پلاس میخواهد 7 فوریه 2023 (18 بهمن 1401) وان پلاس 11 را رونمایی کند و خبری از مدل پرو این گوشی نیز دردسترس نیست. بعضی شایعات حاکی از آن است امسال شاهد معرفی وان پلاس 11 پرو نخواهیم بود. این احتمال وجود دارد که وان پلاس گوشی های تاشو جدیدش را جایگزین سری پرو کند.

درحال حاضر، اوپو با معرفی گوشی Find N2 و Find N2 Flip، به یکی از رقبای گوشی های تاشو سامسونگ تبدیل شده است. اگر وان پلاس هم بخواهد محصولات تاشو به بازار عرضه کند، انتظار می رود V Fold و V Flip، شباهت های زیادی با گوشی های تاشو اوپو داشته باشند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "عکس، رقبای گوشی های تاشو سامسونگ به میدان آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، رقبای گوشی های تاشو سامسونگ به میدان آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید