مردی در آمریکا با پرتاب 200 هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو بزرگراه را به هم ریخت

به گزارش وبلاگ دریا، یک شهروند 38 ساله آمریکایی که در استان اورگن واقع در غرب آمریکا رانندگی می کرد با پرتاب 200 هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو، بزرگراهی را به هم ریخت.

مردی در آمریکا با پرتاب 200 هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو بزرگراه را به هم ریخت

به گزارش یورونیوز، اصطلاح پولش را در جوی آب ریخت یا پولش را هدر داد که از این پس باید عبارت پولش را از پنجره به بیرون انداخت را نیز در ردیف آن قرار داد هیچ زمان تا به امروز به این خوبی ما به ازای واقعی پیدا نکرده بود.

در پی این اقدام عجیب، رانندگان خودروهایی که در این بزرگراه تردد می کردند برای جمع آوری اسکانس ها به سرعت وسیله نقلیه خود را متوقف کردند و به کف بزرگراه سرازیر شدند.

شبکه خبری ای بی سی که به پوشش این ماجرا پرداخته در گزارش خود از هرج و مرجی کم سابقه در یک بزرگراه ایالات متحده در پی وقوع این رویداد خبر داده است.

هدیه عجیب این شهروند آمریکایی شمار زیادی از رانندگان خودروهای عبوری را برای برداشتن سهمی بیشتر به وسط بزرگراه کشاند.

بنا به این گزارش، بسیاری از رانندگان حتی تا دیر وقت، چراغ قوه به دست برای جمع آوری اسکناس های به جای مانده در اطراف محل پرتاب پول ها پرسه می زدند.

با این حال، پلیس استان اورگن به نظر چندان از این جستجوی طولانی ناخشنود نبود زیرا بیان کرد که رهگذران همزمان با جمع آوری اسکناس ها به خوبی بزرگراه را پاکسازی کردند.

رسانه های محلی نام فردی که با پرتاب اسکناس ها این ماجرای عجیب اما جالب را رقم زد دیویس مک کارتی بیان کردند.

هدف این شهروند آمریکایی از چنین اقدامی تقسیم و اشتراک گذاری (دارایی) با دیگران عنوان شده است؛ وی با همین ایده اقدام به خالی کردن حساب مشترک خود با خانواده اش می نماید.

خانواده این فرد که از اقدام او بسیار ناخشنود هستند از همه افرادی که اسکناس ها را جمع آوری کردند، خواسته اند آنها را به پلیس بازگردانند.

منبع: فرارو

به "مردی در آمریکا با پرتاب 200 هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو بزرگراه را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی در آمریکا با پرتاب 200 هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو بزرگراه را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید