هشدار عقاب داغستان به مکرون

به گزارش وبلاگ دریا، خبرنگاران : مبارز معروف رقابت های رشته mma به امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه بابت حمایت از اهانت به پیامبر اکرم (ص) انتقاد کرد.

هشدار عقاب داغستان به مکرون

به گزارش وبلاگ دریا به نقل از ایسنا، حبیب نورماگمدوف چهره شاخص رشته MMA و دارنده چند قهرمانی در رقابت های معتبر UFC که به مبارز شکست ناپذیر و عقاب داغستان مشهور است و محبوبیت زیادی در جهان دارد، نسبت به حمایت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه از جسارت به نبی اکرم(ص) شدیدا اعتراض کرد.

حبیب که چند روز پیش با 29 پیروزی خیره کننده از 29 مبارزه در UFC، بار دیگر از عنوان قهرمانی خود دفاع و از جهانی قهرمانی خداحافظی کرد، با انشتار یک پست به امانوئل مکرون حمله کرد.

وی به همراه پست خود در فضای مجازی، عکسی از مکرون را که جای کفش بر روی صورت اوست به نمایش درآورده است.

حبیب نورمامگمدوف درباره حمایت رییس جمهور فرانسه از جسارت به پیامبر اعظم که اعتراض گسترده مسلمانان سراسر جهان را به دنبال داشته است، به دو زبان روسی و عربی نوشت: او(مکرون) و حامیانش به احساسات بیش از یک میلیارد نفر مسلمان در سراسر جهان به اسم آزادی بیان توهین نموده است. خداوند متعال در جهان و آخرت ذلیلشان کند. خداوند خیلی زود آن ها را به سزای عملشان می رساند و آن را خواهید دید.

وی ادامه داد: ما مسلمان هستیم و حضرت محمد(ص) را بیشتر از مادر، پدر، همسر و فرزندانمان دوست داریم. خداوند برای آن ها عذاب دردناکی مهیا نموده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "هشدار عقاب داغستان به مکرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار عقاب داغستان به مکرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید