واکنش رسمی باشگاه استقلال به اتهام پرسپولیسی ها

به گزارش وبلاگ دریا، مدیرعامل باشگاه استقلال به صورت رسمی نسبت به اطلاعیه اتهام آمیز باشگاه پرسپولیس بعد از قرعه کشی جام حذفی واکنش نشان داد.

واکنش رسمی باشگاه استقلال به اتهام پرسپولیسی ها

به گزارش وبلاگ دریا ، ورزش سه نوشت: بعد از آنکه معین شد پرسپولیس و استقلال باید در نیمه نهایی جام حذفی دربی پایتخت را برگزار کرد، حواشی زیادی ایجاد شد. صحبت هایی که افشین پیروانی در مراسم قرعه کشی درباره داوری زد و واکنش سعید رمضانی را به همراه داشت، آغاز یک جنجال بود .از این رو بازیکنان دو تیم وارد ماجرا شدند و در صفحات خود واکنش هایی داشتند و در نهایت باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای رسمی با اشاره به دربی جنجالی چند سال پیش اتهام دوپینگ را به استقلال در آن مقطع زد.

حالا احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به صورت رسمی به موضوعات مطرح شده واکنش نشان داده است.

سعادتمند در جمع وبلاگ دریا در این خصوص گفت:به هر صورت ما استقلال هستیم و پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا محسوب می شویم. با همین پشتوانه با قدرت در مستطیل سبز شرکت می کنیم. دربی هم بازی حساسی است و جذابیت های خاصی برای طرفداران دارد.شما می دانید استارت اولیه در تنش های مطرح شده را عزیزان ما در پرسپولیس زدند و من خواهشم این است که کری ها را به صورت سالم و فیرپلی به داخل زمین منتقل کنیم.وی ادامه داد: اگر قرار است رقابت ها ادامه داشته باشد، باید رفاقت ها ادامه دار باشد. انتظارمان از همه عزیزان چه در باشگاه پرسپولیس و چه در باشگاه خودمان این است که یک رقابت سازنده را در داخل زمین داشته باشیم.سعادتمند در سرانجام اضافه نمود: شک نکنید باشگاه استقلال با آمادگی کامل در مصاف با پرسپولیس در دربی پایتخت به میدان می رود و منتظر این مسابقه هستیم.

منبع: جام جم آنلاین

به "واکنش رسمی باشگاه استقلال به اتهام پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رسمی باشگاه استقلال به اتهام پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید