چطور کارت اعتباری 50 میلیون تومانی بگیریم؟

به گزارش وبلاگ دریا، متقاضیان دریافت وام پس از اعلام مدیر بانک مرکزی مبنی بر پرداخت کارت اعتباری 50 میلیون تومانی، به بانک ها مراجعه نموده اند. این وام چگونه پرداخت می گردد؟

چطور کارت اعتباری 50 میلیون تومانی بگیریم؟

به گزارش تجارت نیوز، طبق گفته مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی، بخشنامه های مربوط به کارت اعتباری از سال 1395 از سوی بانک مرکزی به بانک ها ارسال شده و مردم می توانند از این خدمت استفاده نمایند.

به نظر می رسد این اظهارات مدیر بانک مرکزی تازه نیست و بانک ها چند سالی هست که باید این خدمات را به مردم ارائه نمایند، در واقع متقاضیان طی حدود سه سال گذشته می توانستند با مراجعه به بانک ها درخواست وام در قالب کارت اعتباری بدهند.

اما با وجود کسری بودجه در بعضی از بانک ها آن ها شرایط پرداخت وام را برای مشتریان خود سخت تر نموده اند، بانک ها حتی پرداخت وام سهام عدالت را نیز پس از گذشت بیش از یک ماه از اعلام آمادگی شرکت سپرده گذاری مرکزی شروع ننموده اند و جوابگو نیستند.

با اظهارات جدید داود محمدبیگی، مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی در مورد جزئیات کارت های اعتباری، مردم از تجربه خود برای دریافت وام از سیستم بانکی گفته اند که در ادامه می خوانید.

شرایط دریافت کارت اعتباری 50 میلیون تومانی

پنج میلیون وام خواستم از بانک نداد حالا کارت پنجاه میلیونی بده به ما …..

والا با شرایطی که این طرح داره اقشار کم درآمد قادر به دریافت کارت اعتباری نمیشن. اونی هم که پول داره 30 تومن 50 تومن الان پولی نیست واسش که بخواد دوتا ضامن معتبر ببره سفته و چک بده با سود سالانه 18 درصد

واسه 33 تومن وام سه ماه الافم کردن آخرشم ندادن. از اینا جون بخا وام نخا، فقط پول ببری بانک پس انداز کنی میگن مشتری بانک

مشکل اینجا است که بعضی از بانک ها این کارت را با بهره 18 درصد در اختیار مشتری می گذارند، ولی حدود 7 یا 8 میلیون تومان هم گرفته و مسدود می نمایند. یهنی هم بهره هم مسدودی

منبع: فرارو

به "چطور کارت اعتباری 50 میلیون تومانی بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور کارت اعتباری 50 میلیون تومانی بگیریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید