چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟

به گزارش وبلاگ دریا، برخی از خانم ها فکر می­ نمایند هنوز هم استفاده بیش از حد از جواهرات نشانه خوش پوش بودن است. داشتن استایل هایی تجملاتی با جواهرات بسیار زیاد و چندین انگشتر و النگو با گردنبندهای پهن این روزها طرفداری ندارد و بیشتر برای دیگران این استایل ها خنده دار هستند. سعی کنید تا از جواهرات به میزان احتیاج هر استایل بهره ببرید و زیاده روی در استفاده از این المان یک استایل از مد افتاده برایتان خواهد بود. استفاده بیش از حد از طلا و جواهر شما را فردی ثروتمند نشان نمی­ دهد. در استفاده از این مورد کمی بیشتر دقت و حوصله به خرج دهید تا هرچه بیشتر خوش استایل به نظر برسید. اما اینکه کدام جواهرات برای چه مراسم و موقعیتی مناسب تر هستند هم نکته مهمی است که در اینجا می خواهیم به بایدها و نبایدهای استفاده از جواهرات بپردازیم. در واقع بسیار مهم است که شما بدانید که چه چیزی را کجا باید بهره ببرید و چه مکان هایی برای استفاده از جواهراتی خاص مناسب نیست. اینجا ما به شما یاد می­ دهیم که چگونه در هر موقعیتی برترین باشید.

چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟

لباس های شب مهمانی با جواهراتی مانند الماس و برلیان

لباس های شب با پارچه های گرانقیمت و زیبا و طرح های خاص مناسب مهمانی ها و مجالس هستند و پوشیدن یک لباس شب گرانقیمت و زیبا به تنهایی استایلتان را منحصر به فرد نمی­ کند. این که از چه جواهراتی به همراه لباستان استفاده می ­کنید می­ تواند شما را به ستاره یک جشن تبدیل کند.

اگر لباس شما یک دامن بلند دنباله دار ماهی دارد و یقه لباستان فرم دلبری دارد گردنبندهای کوتاه که تا پایین استخان ترقوه باشد و فرمی جمع و جور و v شکل داشته باشد به همراه نگین های الماس استایل­تان به استایل زیبایی تبدیل خواهد شد که همه را متحیر خواهد نمود. می ­توانید از یک دستبند خاص و متفاوت هم بهره ببرید.

استایل دیگری که می توانید از لباس های شب به همراه جواهرات بهره ببرید لباس های کوتاه و گشادی هستند که به تازگی ترند شده اند. پیراهن هایی که از زیر بغل تا زیر باسن فون شده و آستین های پفی دارند و مچ این آستین ها حالتی کلوش دارد. این لباس ها به همراه گردنبند استفاده نمی­ شوند. علت همین است که یقه این لباس ها عموماً یقه های عروسکی یا یقه سه سانت هستند و امکان استفاده از گردنبند روی این لباس ها وجود ندارد. بنابراین بهتر است از یک النگوی ظریف و یک انگشتر تک نگین بهره ببرید و دقت داشته باشید که کفشی که به همراه این لباس ها استفاده می ­کنید بهتر است کفش های پاشنه دار جلو باز باشند.

لباس دیگری که به اسم لباس شب می توانید بپوشید تاپ ساده از جنس ساتن با یک دامن تمام کلوش میدی است. این استایل را هم می توانید با کفش های جلوباز پاشنه دار و هم با کفش های جلو بسته پاشنه دار ست کنید جواهراتی که می توانید با این استایل بهره ببرید شامل یک دستبند به پهنای یک سانت به همراه انگشتر و گوشواره های نگین دار و گردنبند دور نگین است. استایل ساده با تاپ و دامن برای آنکه از حالت یکنواختی و خسته نماینده بودن خارج گردد بهتر است تا کمی با جواهرات تزیین گردد. بنابراین استفاده از جواهرات درخشانی و ظریفی مانند الماس و برلیان با این ترکیب بسیار دلنواز خواهد بود.

استایل اسپرت با ساعت های قیمتی

به همراه استایل های اسپرت و کتانی ها و شلوار های گشاد استفاده از جواهرات و گردنبند و گوشواره چندان مناسب نمی باشد و بهتر است استایل خود را با یک ساعت زیبا ترکیب کنید. می توانید از برند معتبری مانند سواروسکی، تام فورد، هابلوت و بسیاری دیگر از برندهای معروف دیگر بهره ببرید.

داشتن ساعت به اسم یک اکسسوری مجذوب نماینده و زیبا استایل­تان را خاص و به روز می نماید. اگر از کسانی هستید که به ساعت های گرانقیمت علاقه دارند می توانید ساعت هایی که درون آنها جواهراتی مانند الماس و طلا کار شده خریداری و بهره ببرید و استایل خودتان را بیش از پیش متفاوت کنید.

استایل مناسب محل های اداری با جواهراتی سبک و به دور از تجملات

محل دیگری که برای استفاده از تجملات سنگین گردنبندهای الماس و النگوهای طلا مناسب نیست محل های اداری هستند. شما می توانید برای آنکه استایل تان زیبایی خود را حفظ کند تنها از یک ساعت بند فلزی به رنگ نقره ای یا رزگلد و یک آویز ساعت طلا و بعلاوه این یک دستبند بسیار ظریف و ساده طلایی بهره ببرید. میتوانید از این اکسسوری ها به همراه یک کت فیت تنتان و یک شلوار پارچه ای گشاد و کیف و کفش چرمی بهره ببرید. بی شک همه از استایل شما لذت خواهند برد. برای آشنایی با قوانین بیشتر لباس پوشیدن متناسب با محل کار این مطلب را هم مطالعه کنید.

استایل هایی که در آنها از کت و شلوار استفاده می گردد علاوه بر محل های اداری مناسب بعضی مهمانی های خاص هم می باشد و شما می توانید از استایلی که گفته شد برای مهمانی های خاص هم بهره ببرید و تنها با این تفاوت که از شلوار فیت به جای شلوار گشاد بهره ببرید. میتوانید از یک کفش پاشنه دار پاشنه سه سانتی هم بهره ببرید.

استایل های چرمی پاییزه با گوشواره

با نزدیک شدن به پاییز استایل های پاییزه بیش از هر چیزی جلب توجه می نماید و کسانی که به جواهرات و اکسسوری ها علاقه­ مند هستند می توانند از استایل هایی با کیف و کفش چرمی و یک کلاه انگلیسی به همراه گوشواره های طلا سوارسکی و کت های موهر چهارخانه با یک شلوار جین تنگ استفاده نمایند. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که گوشواره های آویز مناسب جشن و میهمانی ها می باشند و برای استفاده روزانه مناسب نیستند بنابراین از یک گوشواره کوچک و راحت میخی بهره ببرید. میتوانید از یک ساعت بند چرمی هم برای تکمیل استایل­تان بهره ببرید. برای تهیه کیف و کفش چرمی می توانید به نمایندگی فروش اینترنتی محصولات درسا مراجعه کنید و از محصولات باکیفیت این برند بهره ببرید.

بایدها و نباید های استفاده از جواهرات

  1. از گردنبندهای چند تکه بهره ببرید

اگر یقه لباس شما باز و هفتی است به جای اینکه از چندین گردنبند مختلف بهره ببرید بهتر است تا از یک گردنبند قسمتی بهره ببرید. این گردنبندها که اخیراً مد شده اند برای لباسهایی با یقه های خیلی باز پوشش بسیار زیبایی هستند. اما بهتر است این گردنبندها را در روی لباس های یقه دار استفاده نکنید و برترین نوع استفاده از این گردنبندها روی خود بدن می باشد.

  1. استفاده از چندین النگوی پهن

چندین النگویی پهن و بزرگ چیزی است که تعداد بسیار کمی از افراد به آن علاقه مند هستند و آن خانم هایی که بیش از 70 سال سن دارند از این ترکیب ها استفاده می نمایند بنابراین خرید و استفاده از این مدل النگوها امروز دیگر معقول به نظر نمی رسد و زیبایی چندانی ندارد و شما را مسن نشان خواهد داد. اگر به النگو علاقه دارید بهتر است از النگوهای ظریف و به تعداد بسیار کم بهره ببرید.

  1. استفاده از تک پوش های قدیمی

تک پوش ها طلاهای بسیار بزرگی هستند که بیشتر افراد سنتی به آنها علاقه دارند و این مدل طلاها به هیچ اسم مورد پسند افراد کم سن و سال نیست و استفاده از آن برای بچه ها به هیچ اسم زیبایی ندارد.

  1. در خرید جواهرات ظرافت زنانه به خرج دهید

به طور کلی استفاده از طلا و جواهرات ظریف چیزی است که هرگز قدیمی نمی­گردد و هرگز دلتان را نخواهد زد. خانم ها بهتر است از جواهراتی استفاده نمایند که هر چه بیشتر ظرافت و زیبایی آنها را نشان دهد و استفاده از طلاهای بزرگ برای خانم ها مناسب و زیبا نیست. انگشترهای ظریف و تک نگین گوشوارههای میخی کوچک و گردنبندهای ساده و کوتاه از آن دسته جواهراتی هستند که در بسیاری از مکان ها می توانید از آنها بهره ببرید و همواره احساس کنید زیبا و آراسته هستید.

امیدواریم توانسته باشیم تا در این مقاله هم به شما در یافتن برترین استایل با جواهرات مختلف یاری نموده باشیم.

نویسنده: سارااقبالی

منبع: تجارت نیوز

به "چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید