چگونه پول کمتری به بلیط هواپیما بدهیم؟

به گزارش وبلاگ دریا، تجربه سفر ارزان با دانستنی هایی از بلیط هواپیما

اگر زیاد اهل سفر و گردش هستید، باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید از هزینه های سفر کاسته و بلیط هواپیما ارزان رزرو کنید. برای دانستن این راهکارها در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

چگونه پول کمتری به بلیط هواپیما بدهیم؟
  • کنترل ظرفیت: خطوط هوایی، موجودی جایگاه های خود را از چندین راه مختلف مدیریت نموده و آمار حاصل را با اندازه تقاضا و فرایند خرید بررسی می نمایند. همان طور که می دانید برای فروش جایگاه های یک هواپیما تکنیک های مختلفی ذکر شده است. اگر شما با تاریخ و زمان خود مسئله ای نداشته باشید، از قیمت مناسب و حتی تخفیف بیشتری بهره مند خواهید شد.
  • مقصد: سفر با فرودگاه های کوچک را امتحان نمایید. فرودگاه های بین المللی و بزرگ هزینه حق بیمه را به بلیط هواپیما اضافه خواهند نمود. اگر شما فرودگاه ها و یا شهرهای دیگری را برای مسافرت انتخاب نمایید، می توانید هزینه های سفر خود را کاهش داده و پول بیشتری پس انداز نمایید.
  • روزهای سفر: انعطاف پذیری و نداشتن مشکل با روزهای سفر، به عنوان یکی از مهم ترین نکات ذکر شده برای گرفتن و یا رزو بهترین بلیط هواپیما در نظر گرفته شده است. اگر با انتخاب تاریخ سفر مسئله ای ندارید، سعی کنید بلیط های هواپیمایی خود را قبل از گرفتن مرخصی رزرو نمایید. به این ترتیب، شما می توانید به جای چیدن برنامه برای سفر به پس انداز و جمع آوری پول های خود بپردازید. به طور کلی، سفر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 20الی 30 درصد ارزان تر از روزهای جمعه و شنبه است.
  • انعطاف پذیری در برنامه ها: پرواز در روزهای سه شنبه، چهارشنبه، و پنجشنبه می تواند تخفیف بیشتری را در خطوط هوایی به همراه داشته باشد. همچنین، پروازهای شبانه و تاخیری نیز می توانند تخفیفات قابل توجهی را ارائه نمایند.
  • تحقیق در اینترنت: هرگز به آژانس مسافرتی خود اطمینان کامل نکنید. تحقیقات آنلاین می تواند شک و شبهه شما نسبت به خرید بلیط را برطرف نماید. به معنای واقعی کلمه، برای مسافرت به کانادا هزاران سایت تبلیغاتی وجو دارد. اطلاعات ضروری پیرامون نحوه خرید بلیط و حق بیمه از جمله مواردی است که در این سایت ها ذکر شده است. تخفیف روزانه یکی دیگر از مجموعه مواردی که در این سایت ها به چشم می خورد.
  • پروازهای تلفیقی: این دسته از شرکت ها نسبت به خرید بلیط با قیمت عمده فروشی اقدام نموده اند. لازم به ذکر است که آن ها تمامی بلیط ها را به طور مستقیم از خطوط هوایی خریداری می نمایند. به عبارتی دیگر، آن ها بلیط های هوایی را به صورت فله ای خریداری نموده و در نتیجه از تخفیف بزرگی برخوردار خواهند شد. پس از انجام این کار، بلیط های خریداری شده به مصرف نمایندگانی مثل شما فروخته می شوند. تعداد این بلیط ها به شدت محدود است (بدون خط مشی های بازپرداخت) اما استفاده از آن ها چیزی در حدود 25 تا 40 درصد تخفیف را به همراه خواهد داشت.
  • برخورد قاطعانه: همواره ارزان ترین بلیط های هواپیمایی و یا کمترین کرایه های موجود را درخواست نمایید. از اینکه محل خرید بلیط خود را تغییر دهید هراس نداشته باشید. در راستای تحقق این امر، تضمین پایین ترین نرخ ممکن میسر خواهد شد.
  • زمان همه چیز است: خرید بلیط خود را همواره در اولویت قرار داده و یا آن را به لحظات آخر موکول نمایید. خرید بلیط در این بازه زمانی (اول و آخر) کاملا اشتباه است. بسیاری از خطوط هوایی تخفیف های خود را 21 روز قبل از پرواز ارائه خواهند نمود. به عبارتی دیگر، تمام جایگاه های ارزان قیمت در ابتدای دوره به فروش می رسند. بسیاری از خطوط هوایی تخفیف ویژه ای را برای جایگاه های به جای مانده ارائه خواهند نمود. به عنوان یک قاعده کلی، خطوط هوایی تخفیف ویژه ای را برای جایگاه های باقیمانده در 72 ساعت قبل از پرواز ارائه می نمایند.
منبع: الی گشت

به "چگونه پول کمتری به بلیط هواپیما بدهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه پول کمتری به بلیط هواپیما بدهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید