کفتارها یک پلنگ پیر را بی رحمانه زجرکُش کردند

به گزارش وبلاگ دریا، این پلنگ مجروح از بخت بدش بود که گله ای از کفتار ها سر راه او قرار گرفتند و کفتار ها که ذاتاً فرصت طلب بودند، از هیچ تلاشی برای حمله به پلنگ دریغ نکردند.

کفتارها یک پلنگ پیر را بی رحمانه زجرکُش کردند

به گزارش فرادید، فرانسی بویسن که این فیلم را در پارک ملی کروگر ثبت نموده می گوید: تمام روز در پارک بودیم و در حال رانندگی در اطراف بودیم. تقریباً در ساعت 15:30 به طور اتفاقی با این صحنه روبرو شدیم. متوجه شدم پلنگ بسیار لاغر و زخمی است که به وسیله چند کفتار محاصره شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

می توانستم ببینم که پلنگ در مضیقه و دردسر بزرگی است. این مشاهده برای من بسیار نادر بود، زیرا ما 11 سال است که در کروگر بوده ایم و حداقل هفته ای یک بار در پارک هستیم و هرگز مشابه آن را ندیده ایم.

من وحشت کردم، زیرا این بسیار آزاردهنده و بی رحمانه بود. نمی توانستم جلوی اشکم را بگیرم، با این حال، می دانم که این روش طبیعت است. داشتم نگاه می کردم که چگونه کفتار ها برای گاز گرفتن پلنگ کوشش می نمایند. حملات آن ها بی امان بود.

کفتار ها در نهایت کمی عقب نشینی کردند و سپس پلنگ که به شدت مجروح شده بود کوشش کرد تا به داخل یک نهر سرپوشیده رفت.

کفتار ها نیز در پی پلنگ رفتند و ما صدای آن ها را می شنیدیم، اما دیگر چیزی نمی دیدیم. من از سرنوشت این پلنگ مطمئن نیستم، اما با تحلیل شرایط فقط می توان تصور کرد که او جان باخته است.

همواره عظمت محیطی که در آن هستید را در نظر بگیرید، مهم نیست که تحمل آن ها چقدر سخت است.

منبع: فرارو

به "کفتارها یک پلنگ پیر را بی رحمانه زجرکُش کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفتارها یک پلنگ پیر را بی رحمانه زجرکُش کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید