آنسو فاتی تا 2027 با بارسلونا تمدید کرد، بند فسخ قرارداد 10 رقمی برای نوجوان اسپانیایی

به گزارش وبلاگ دریا، باشگاه بارسلونا قرارداد مهاجم اسپانیایی جوانش را برای مدتی طولانی تمدید و بند فسخ قرارداد او را آنقدر بالا برد که خریدش برای سایر باشگاه ها را غیرممکن می نماید.

آنسو فاتی تا 2027 با بارسلونا تمدید کرد، بند فسخ قرارداد 10 رقمی برای نوجوان اسپانیایی

به گزارش وبلاگ دریا و به نقل از نشریه مارکا، باشگاه بارسلونا به صورت رسمی از تمدید قرارداد آنسو فاتی تا سال 2027 اطلاع داد.

این مهاجم اسپانیایی که بعد از رفتن لیونل مسی پیراهن او را گرفته و به عنوان جانشین بالقوه ستاره آرژانتینی شناخته می گردد با توجه به عملکردی که در مدت نه چندان طولانی حضورش در تیم اصلی باشگاه بارسلونا داشته است، توانسته نظر مدیران باشگاه را برای عقد قراردادی طولانی جلب کند.

قرارداد قبلی فاتی با بارسلونا در خاتمه فصل جاری منقضی می شد و اگرچه باشگاه این گزینه را داشت که به صورت یکطرفه این قرارداد را برای دو سال دیگر تمدید کند، خوان لاپورتا رئیس آبی و اناری ها ترجیح داد همانند دیگر بازیکن تیم پدری، با فاتی هم قراردادی تازه منعقد کند که مدت آن بسیار طولانی تر و شرایطش بسیار بهتر باشد تا اهمیت او برای کاتالان ها را ثابت کند.

فاتی 18 ساله از زمان انجام اولین بازی اش در بارسلونا که در دوره مربیگری ارنستو والورده رقم خورد، تا کنون رکوردهایی را به ثبت رسانده است که تبدیل شدن به جوان ترین بازیکن تاریخ بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و جوانترین بازیکن و گلزن این تیم در لالیگا جزو آنهاست. او با وجود سن و سال کمی که دارد یکی از مهره های کلیدی تیم تحت راهنمایی رونالد کومان است و به همین علت هم مانند پدری، برای قرارداد تازه او نیز غرامتی یک میلیارد یورویی درنظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنسو فاتی تا 2027 با بارسلونا تمدید کرد، بند فسخ قرارداد 10 رقمی برای نوجوان اسپانیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنسو فاتی تا 2027 با بارسلونا تمدید کرد، بند فسخ قرارداد 10 رقمی برای نوجوان اسپانیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید