انعقاد قرارداد همکاری همراه اول و سایپا برای اجرای خودرو متصل

به گزارش وبلاگ دریا، همزمان با سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی الکامپ، همراه اول و شرکت خودروسازی سایپا برای فراوری خودرو متصل قرارداد همکاری امضا کردند.

انعقاد قرارداد همکاری همراه اول و سایپا برای اجرای خودرو متصل

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم انعقاد قرارداد تجاری شرکت های همراه اول و سایپا روز سه شنبه 6 تیر 1402 با حضور حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول و مجید عطایی معاون سازمان و سیستم های سایپا در حاشیه سومین روز از برگزاری الکامپ 2023 برگزار گردید.

سامانه خودرو متصل، سرویسی برای ارائه خدمات برخط به رانندگان خودرو های سایپا است که در آن مشتریان با خرید ماژول ارتباطی از نمایندگی های مجاز سایپا می توانند از خدمات ویژه آن استفاده نمایند.

نصب ماژول ارتباطی مرتبط، مطابق با استاندار های خودرویی از شرکت سایپا و توسعه نرم افزاری و تضمین امنیت و سرعت ارسال دیتا مطابق آخرین تکنولوژی های مبتنی بر اینترنت اشیاء همراه اول از مهم ترین بخش های این قرارداد است.

براساس این قرارداد، مشتریان خودرو های تولیدی این شرکت می توانند انتظار دریافت خدماتی همانند اعلام سرقت، عیب یابی و دیاگ آنلاین، یادآوری و آنالیز سرویس های ادواری و دوره ای و رزرو اتوماتیک نوبت به صورت vip برای مشتریان در مراکز مجاز ارائه خدمات سایپا را داشته باشند.

امکان استفاده مشتریان از خدمات پرداخت بر روی قبض و بعلاوه کیف پول اعتباری همراه اول برای تسهیل در فرآیند خرید، امکان ارائه تخفیف و خدمات ویژه بیمه ای برای خودرو مبتنی بر شیوه رانندگی مالک خودرو، بیمه های کوتاه مدت، ارائه خدمات ویژه ارتباطی و بسته های ویژه اینترنت داخل خودرو برای مشتریان سایپا و ارائه خدمات امداد جاده ای بر خط بخش دیگری از خدمات مرتبط با این قرارداد است که در آینده به مشتریان سایپا ارائه می گردد.

ارتباطات خودرو با خودرو، خودرو با انسان، خودرو با سیستم های حمل و نقل شهری و برون شهری، خودرو با خودروساز و بعلاوه خودرو با سایر اجزاء از جمله مواردی است که در راستای پیاده سازی پروژه خودرو متصل در کشور، محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است پیش از این، تفاهم نامه مشارکت در حوزه خودرو متصل بین همراه اول و ایران خودرو نیز در راستای هوشمندسازی صنعت خودرو منعقد شده بود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ها و سرویس های همراه اول در نمایشگاه الکامپ 2023 به پرتال این رویداد به نشانی https://mci.ir/elecomp مراجعه نمایند.

منبع: فرارو

به "انعقاد قرارداد همکاری همراه اول و سایپا برای اجرای خودرو متصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد قرارداد همکاری همراه اول و سایپا برای اجرای خودرو متصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید