این دختران همواره مجرد می مانند

به گزارش وبلاگ دریا، چه خصوصیاتی باعث می گردد دیگران از ما فاصله بگیرند؟ اگر نمی خواهید مجرد بمانید این خصوصیات را در اسرع وقت از خودتان از بین ببرید. هیچکس دوست ندارد با چنین آدم هایی ازدواج کند.

این دختران همواره مجرد می مانند

واقعیت این است که مردان خوب و مناسب همه جا هستند، ولی همه آن ها مجرد نیستند، همه آن ها به شما علاقه ندارند و شما هم به همه آن ها علاقه مند نیستید. اما به هر حال، آشنایی با یک مرد خوب می تواند یک فرصت باشد. در این مطلب از وبلاگ دریا به دلایل ازدواج نکردن دختران اشاره می کنیم.

دلایل ازدواج نکردن دختران

تا به حال فکر نموده اید چرا برخی افراد این همه هوادار دارند و محبوب همه هستند اما برخی دیگر انگار کسی دوست ندارد حتی نزدیک آن ها بگردد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

حسابی درگیر کار می شوند

بسیاری از خانم ها با وجود زیبایی، جذابیت و موفقیت های فراوان، تمام درها برای برقراری ارتباط با او بسته بود، چرا که تمام زندگی اش در کار خلاصه شده بود. حتی زمانی که یک مرد مناسب و خوش پوش را می دید، نهایت کوشش خود را برای فراری دادن او می کرد، مسئله ای که خیلی از دختران مجرد دچارش هستند. برخی دختران فکر می نمایند اگر مردی به آن ها علاقه مند شده است، حتما مسئله ای در او وجود دارد. این افکار باعث می گردد که مردهای مناسب زیادی را از دست بدهند، قبل از اینکه حتی یک بار به آن ها فرصت داده باشند. بعد، دوباره خود را در کار غرق می نمایند و به شدت سخت و خشک می شوند.

بر این باور هستند که دیگه برای آن ها دیر شده از دلایل ازدواج نکردن دختران

برخی خانم ها بر این تصور هستند که زمان عاشق شدن، ازدواج و بچه دار شدن از او گذشته است. این دقیقا همان جایی است که اشتباه می نماید و البته، همان جایی که دختران مجرد زیادی دچار اشتباه می شوند. درست است که زمان ازدواج و بچه دار شدن، پیش بینی شده است، اما در قرن بیست و یکم زندگی ما کمتر قابل پیش بینی است، که البته این نکته مثبتی است.

دختران زیادی تا چهل- پنجاه سالگی ازدواج خود را به تاخیر می اندازند، اما واقعیت این است که ما هیچ وقت اسیر اعداد و ارقام نیستیم. ما هر لحظه در مناسب ترین زمان زندگی خود هستیم. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب ازدواج با مردی که طلاق گرفته خوب است یا بد؟ سر بزنید.

انتظارات بیش از حد ایده آل گرایانه

ما این موضوع را بارها و بارها دیده ایم که وقتی یک دختر مجرد باور می نماید که هیچ مرد مناسبی برای او وجود ندارد، همه چیز پیرامونش روی این موضوع صحه می گذارد. من به همه کسانی که فکر می نمایند همه مردان خوب ازدواج نموده اند پیشنهاد می کنم که این احساس را که دوست دارند تصدیق شوند کنار بگذارند و به جای آن، به شادی، خوشبختی و تمایلشان توجه نمایند.

وقتی با یک مرد مناسب آشنا شدید، با او رفت و آمد داشتید و این ایده که مرد مجرد مناسبی باقی نمانده در ذهنتان از بین رفت، متوجه خواهید شد که توجه چه کسی را به خود جلب نموده اید. در حقیقت، آن هنگام است که شما متوجه خواهید شد افراد مناسب زیادی وجود دارند که به آشنایی با شما علاقه دارند.

ترس از مردان خوب از دلایل ازدواج نکردن دختران

بارها و بارها مشاهده نموده ام که دختران جوان منتظرند مرد مناسب پا پیش بگذارد. اما زمانی که این اتفاق می افتد، آن ها پا به فرار می گذارند و از او دور می شوند. این کاملا طبیعی است. زمانی که دختر مجردی در تمام رابطه هایی که داشته شکست خورده باشد و دچار ناامیدی، افسردگی و بی توجهی عاطفی شده باشد، این عکس العملی است که نشان خواهد داد. اما به هرحال، اگر او بخواهد نتیجه ای از روابط خود بگیرد، باید این رفتار خود را کنار بگذارد. هنگامی که شما با مردی مناسب آشنا می شوید، ممکن است ابتدا اظهار علاقه و توجه او برای شما سخت باشد، چرا که قبل از این تجربه اش را نداشته اید. اما حالا زمان آن رسیده است که این سختی را تحمل کنید. به خودتان اجازه بدهید رابطه جدیدی تجربه کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب خود را در قلب مادرشوهر جای دهیدرا بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "این دختران همواره مجرد می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این دختران همواره مجرد می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید