با برنج 10 سال جوان شوید

به گزارش وبلاگ دریا، ماسک برنج یکی از برترین ماسک های ضد پیری و جوان سازی پوست است که در درمان جوش و آکنه بسیار مؤثر است.

با برنج 10 سال جوان شوید

ماسک برنج روند به وجودآمدن چین وچروک بدن را کند می نماید؛ بنابراین برترین ماسک برای جوان سازی پوست ماسک حاصل از برنج است؛ اما سؤالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از برنج به عنوان ماسک صورت - استفاده کرد تا پوست خود را 10 سال جوان تر کنید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

ماسک برنج

ممکن است شگفت انگیز باشد که بدانید این کربوهیدرات، در حقیقت می تواند به عنوان درمان خانگی برای مقابله با پیری زودرس در نظر گرفته گردد و چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم؟

چگونه از برنج به عنوان ماسک صورت ضد پیری استفاده کنیم؟

در بعضی از مواد آرایشی نیز اضافه شده؛ چون ویژگی های آنتی اکسیدان دارد و از پیرشدن پوست و چین وچروک جلوگیری می نماید. در نتیجه برنج به طور گسترده ای برای زیبا شدن و صاف شدن پوست مورداستفاده قرار می گیرد. برای این برنامه آموزشی، باید موارد زیر را آماده کنید:

برنج جوشیده

وقتی برنج در حال جوش است، لطفاً هیچ چیزی از آن را دور نریزید و آبش را نگه دارید.

عسل

برای این فرآیند از عسل طبیعی بهره ببرید. علاوه بر برنج، عسل هم فواید زیادی برای پوست فراهم می نماید، مثل درمان جوش ها، آکنه و التهاب.مخلوط آن با مواد دیگر، می تواند به عنوان یک لوسیون مرطوب نماینده استفاده گردد.

شیر گرم

شیر سهم خودش را دارد و یاری می نماید تا پوست خود را صاف و نرم کنید و در این فرایند با برنج و عسل برای ارزش افزوده و اثربخشی اضافه می گردد. روش های طبیعی و آلی مختلف زیادی وجود دارد تا پوست ما را جوان تر و صاف تر کند با اینکه بسیاری از ما بر بسیاری از انواع محصولات زیبایی و درمان های ضد پیری موجود در بازار تکیه داریم اما روش های طبیعی هنوز نقش حیاتی را ایفا می نمایند و ثابت شده است که جایگزین بسیار مؤثری هستند.

راهنمای گام به گام تهیه ماسک جوانسازی پوست برنج

فرایند ساخت این ماسک صورت بسیار ساده و آسان است با استفاده از تنها سه جز می توانید آن را تهیه کنید.

مرحله اول

  • آب برنج
  • دو تا سه قاشق غذاخوری برنج را به مدت 2 دقیقه بپزید.
  • آب پز کنید و آب برنج را جدا کنید. از آن برای ماسک بهره ببرید و بقیه اش را نگه دارید.

مرحله دوم

  • یک قاشق غذاخوری عسل و دوتا سه قاشق غذاخوری شیر را در آب برنج ترکیب کنید. آنها را مخلوط کنید تا خمیری را شکل دهید.
  • می توانید به تدریج یک قاشق غذاخوری شیر را اضافه کنید تا خمیر را نرم تر کنید.

مرحله سوم

  • آخرین مرحله اعمال این ترکیب به صورت است. بعد از این که انجام دادید، لطفاً حتماً صورتتان را تمیز، خشک و عاری از هر گونه رطوبت کنید.
  • به آرامی آن را به مدت دو دقیقه به صورت خود بمالید، تا مطمئن شوید که کاملاً پوشیده شده است و پوست شما تمام مواد مغذی را از آن جذب می نماید.
  • سپس بگذارید برای حدود 30 دقیقه تا یک ساعت خشک گردد.
  • زمانی که خشک شد، آن را با آب برنج بشویید. پوست خود را با یک پارچه تمیز خشک کنید. برای برترین نتایج این فرایند را حداقل یک بار در هفته انجام دهید.
پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید با این ماسک غبغب خود را از بین ببرید را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "با برنج 10 سال جوان شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با برنج 10 سال جوان شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید