برای واریز آورده مسکن ملی 2 روز فرصت باقی است

به گزارش وبلاگ دریا، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: 60 هزار نفر از متقاضیان مسکن ملی که تا به امروز اولین واریز را برای ساخت مسکن خود نداشتند تا دو روز دیگر فرصت دارند.

برای واریز آورده مسکن ملی 2 روز فرصت باقی است

به گزارش خبرگزاری وبلاگ دریا ، محمود محمودزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار مالی ایرنا، گفت: 160 هزار نفر در فهرست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن هستند و اگر این 60 هزار نفر آورده اولیه خود را تکمیل نکنند از حضور در ادامه طرح حذف می شوند.

وی درباره شرایط این 60 هزار نفر که نسبت به واریز اولیه وجه خود اقدام نکردند، گفت: مهلت قبلی تکمیل آورده خاتمه آذرماه بود، اما اکنون کسانی که مدارک خود را تکمیل کردند و فقط مشکل تکمیل موجودی آنها به جامانده تا آدینه شب یعنی پنجم دی ماه برای تکمیل موجودی حساب خود مهلت دارند.

به گفته محمودزاده فرصت تمدید شده تنها برای متقاضیانی است که مدارک شان تکمیل شده و آورده اولیه را واریز ننموده اند.

محمودزاده ادامه داد: 100 هزار واحد مسکن ملی مربوط به بافت فرسوده است که آمار آن به شکل مجزا ارایه می گردد. در مورد 300 هزار واحد مسکن ملی در سایر بافت ها تا به امروز 240 هزار نفر یا نسبت به افتتاح حساب خود اقدام نموده اند و یا اینکه جزو پروژه هایی مشارکتی بودند که زمین طرح اقدام ملی برای احداث واحدها مسکونی به آنها واگذار شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: از 300 هزار نفر 60 هزار نفر هنوز واریز وجه را انجام نداند که تا 5 دیماه فرصت دارند. افرادی که تا 5 دی ماه نسبت به واریز اولیه وجه اقدام ملی مسکن اقدام نکنند از فهرست حذف می شوند.

به گزارش ایرنا، زمستان سال 98 بود که طرح ملی مسکن یا طرح اقدام ملی تامین مسکن مطرح شد تا به برطرف یکی از معضلات اصلی خانواده های کم عایدی یاری گردد. طرح ملی مسکن شامل ساخت 400 هزار واحد مسکونی می گردد که از این تعداد 200 هزار واحد آن در شهرهای تازه و با مشارکت بخش خصوصی، 100 هزار واحد در منطقه ها بافت فرسوده و به وسیله شرکت بازآفرینی شهری و 100 هزار واحد هم به وسیله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث می گردد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "برای واریز آورده مسکن ملی 2 روز فرصت باقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای واریز آورده مسکن ملی 2 روز فرصت باقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید