بهره برداری از پلاسکوی نو با تأییدیه آتش نشانی، وعده شهرداری برای پرداخت عوارض ایمنی ساختمان

به گزارش وبلاگ دریا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بر اساس جلسه با مسئولین بنیاد مستضعفان اطمینان داده شده است که ساختمان پلاسکو بدون تأییدیه آتش نشانی به بهره برداری نخواهد رسید.

بهره برداری از پلاسکوی نو با تأییدیه آتش نشانی، وعده شهرداری برای پرداخت عوارض ایمنی ساختمان

مهدی داوری در گفت وگو با وبلاگ دریا، در تشریح عدم تخصیص عوارض ایمنی ساختمان به سازمان آتش نشانی و پیش بینی آن در قانون به وسیله شورای اسلامی شهر تهران گفت: درآمدی که از عوارض ایمنی ساختمان کسب می گردد باید به برنامه های توسعه ای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تخصیص داده گردد.

وی اضافه نمود: باتوجه به تغییری که در زیرساخت ها رخ داده بود و از نظر سیستم های اقتصادی نقص هایی وجود داشت باید این نقص ها برطرف و سیستم تکمیل می شد؛ لذا حدود نزدیک به دو ماه این تخصیص انجام نشد.

وی ادامه داد: رایزنی هایی اجرا شده و اطلاعات تکمیلی نیز اعمال شده است و از طرف حوزه اقتصادی شهرداری تهران این اطمینان داده شده که مبلغ این دو ماه زمانی که برای تکمیل شبکه صرف شد، به سازمان آتش نشانی بازگردانده خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباره اخذ تاییدیه ایمنی ساختمان پلاسکو گفت: کارشناسان سازمان آتش نشانی به ساختمان مراجعه و بازدیدی انجام داده اند و همه موارد را دیده اند و اگر نواقصی بوده به آنها اطلاع داده اند.

وی تاکید نمود: در آخرین جلسه ای که با مسئولین بنیاد مستضعفان در روزهای گذشته داشتیم اطمینان داده شده که تا این ساختمان تاییدیه سازمان آتش نشانی را نگیرد، مورد بهره برداری قرار نخواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهره برداری از پلاسکوی نو با تأییدیه آتش نشانی، وعده شهرداری برای پرداخت عوارض ایمنی ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از پلاسکوی نو با تأییدیه آتش نشانی، وعده شهرداری برای پرداخت عوارض ایمنی ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید