بیکار شدگان ناشی از شیوع کرونا این خبر را بخوانند

به گزارش وبلاگ دریا، خبرنگاران: رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد گفت: بیمه بیکاری افرادی که بر اثر شیوع کرونا از کار بیکار شده اند اختصاص یافت.

بیکار شدگان ناشی از شیوع کرونا این خبر را بخوانند

به گزارش وبلاگ دریا به نقل از وبلاگ دریا:

کمال شعبانی، رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های وبلاگ دریا از همدان گفت: پرداخت بیمه بیکاری از تیرماه برای بعدبرای مشمولینی که قرارداد کار آنان از تاریخ98/12/01 تا 99/02/31 به حالت تعلیق درآمده است شروع شد.

او با بیان اینکه این افراد به طورموقت بیکارشده اند اضافه نمود: درچارچوب دستورالعمل مصوب ستادملی مدیریت بیماری ویروس کرونا مبالغی بابت این سه ماه ازطریق سازمان برنامه وبودجه وخزانه داری کل برای پرداخت به آنان اختصاص یافت.

رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد ادامه داد: در موارد معدوی که بیکاری آنان قطعی شده است، با آنالیز موضوع درکمیته های بیمه بیکاری واعمال کلیه ساز و کار های نظارتی و تایید نظر بازرسی بر امکان برنگشتن به کار برابر قانون کار برخورد می گردد.

شعبانی ادامه داد: در دستورالعمل اداره کار عنوان شده که ضوابط اجرایی و تمهیدات اعمال شده درخصوص شناسایی وتداوم پرداخت بیمه بیکاری به مشمولین، از سوی ستادمرکزی سازمان اعلام خواهدشد.

منبع: اقتصادنیوز

به "بیکار شدگان ناشی از شیوع کرونا این خبر را بخوانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیکار شدگان ناشی از شیوع کرونا این خبر را بخوانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید