تمرینات خانگی تیراندازان بررسی می گردد

به گزارش وبلاگ دریا، ناصر رسولی می گوید تیراندازان با راهنمایی مربی تمرینات خود را در خانه با دستگاه شبیه ساز انجام می دهند و عملکرد آن ها بررسی می گردد.

تمرینات خانگی تیراندازان بررسی می گردد

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در گفت و گو با وبلاگ دریا، در مورد تمرینات ملی پوشان تیراندازی در خانه در پی شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: ورزشکاران همگی در خانه تمرینات خود را انجام می دهند. برای بهتر شدن تمرینات دستگاه شبیه ساز در نظر گرفتیم و در اختیار تیراندازان قرار دادیم.

رسولی در مورد تمرینات ورزشکاران با دستگاه شبیه ساز گفت: ورزشکاران طبق برنامه ریزی مربیان در یک ساعت مقرر در فضای مجازی به این دستگاه ها متصل می شوند و ورزشکاران با راهنمایی مربی تمرینات خود را انجام می دهند. اطلاعاتی که این دستگاه شبیه ساز ثبت می نماید توسط مربیان بررسی می گردد و ایرادات ورزشکاران به آنها گوشزد می گردد.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی ادامه تمرینات در خانه را تا خاتمه اردیبهشت گفت و گفت: می خواهیم ورزشکاران در خانه حداقل آمادگی را داشته باشند تا به محض اینکه مجاز به برگزاری اردوها شدیم از آن ها دعوت کنیم و اردوهای تیم ملی به صورت متمرکز برگزار گردد. فعلا که تا خاتمه اردیبهشت برگزاری اردوها ممنوع اعلام شده و باید ببینیم بعد از آن چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

رسولی در مورد تعداد ورزشکارانی که به صورت آنلاین تمرینات را پیگیری می نمایند گفت: در حال حاضر 4 - 5 تیرانداز در کنار 6 ورزشکاری که سهمیه المپیک گرفته اند در حال آماده سازی هستند. سبقت اللهی، باقری، الهه احمدی، پوریا نوروزیان و سجاد پورحسینی ورزشکارانی هستند که در کنار المپیکی ها زیر نظر مربیان تیم ملی در خانه تمرین می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمرینات خانگی تیراندازان بررسی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرینات خانگی تیراندازان بررسی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید