خبرنگاران تکذیب شد: ابتلای سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا

به گزارش وبلاگ دریا، تهران- خبرنگاران- بعضی شبکه های مجازی مدعی شده بوند که سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا مبتلا شده است که رسولی پناه با تکذیب خبر ابتلایش به ویروس کرونا گفت که هیچ مسئله ای ندارد و در سلامت کامل به سر می برد.

خبرنگاران تکذیب شد: ابتلای سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا

با شیوع کرونا در کشور، افراد زیادی نیز به این بیماری گرفتار شده اند که در میان آنها چهره های مشهوری هم یافت می شوند. ابتلای این افراد مطرح ثابت می نماید که عمل به نکات بهداشتی و سخنان کادر پزشکی سبب می گردد تا در ریشه کنی این بیماری زودتر به مقصد برسیم و همچنین عدم توجه به خبرهای جعلی و شایعه در این راه به مسوولان نیز یاری می نماید. خبر کذب ابتلای مهدی رسولی پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا توسط بعضی رسانه های مجازی وابسته به گروه های معاند نیز از این دست خبرهاست که سبب تشویش اذهان عمومی به خصوص طرفداران این تیم شده بود.

شایعه

ابتلای سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا

پاسخ به شایعه

شایعاتی پخش شد مبنی بر این که رسولی پناه، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس که چند وقتی است پس از استعفای انصاری فرد به این سمت گماشته شده هم یکی از نفراتی است که درگیر ویروس کرونا است. رسولی پناه طی روزهای اخیر علائم مشکوک به ویروس کرونا داشته و همین موضوع باعث شد برای دادن تست به بیمارستان مراجعه کند و جواب تست کرونای او منفی بود. رسولی پناه با تکذیب خبر ابتلایش به ویروس کرونا اظهار داشت که هیچ مسئله ای ندارد و در سلامت کامل به سر می برد. با توجه به اوضاع پیچیده مدیریتی باشگاه پرسپولیس خبر درگیری رسولی پناه به کرونا نگرانی زیادی برای طرفداران این تیم ایجاد کرد که حالا با تکذیب این خبر دیگر جای نگرانی نیست.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تکذیب شد: ابتلای سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تکذیب شد: ابتلای سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید