خط و نشان گل محمدی برای یک بازیکن پرسپولیس ، طلسمی که باید شکسته شود!

به گزارش وبلاگ دریا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به اخراج مهاجم خارجی این تیم واکنش نشان داد و از او خواست تمرکز بیشتری در امر گلزنی داشته باشد.

خط و نشان گل محمدی برای یک بازیکن پرسپولیس ، طلسمی که باید شکسته شود!

به گزارش وبلاگ دریا تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پیروز به پیروزی یک بر صفر مقابل مس رفسنجان شد که لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت. پریرا در جریان بازی با سپاهان اصفهان با کارت قرمز داور روبرو شد تا دیدار پیشین پرسپولیس را از دست بدهد. او که در جابجایی زمستانی به پرسپولیس آمد تا به امروز پیروز به گلزنی با پیراهن این تیم نشده است.

اخراج او در جریان بازی با سپاهان تأثیر زیادی در باخت یک بر صفر سرخپوشان مقابل صدرنشین فعلی لیگ برتر داشت تا فاصله پرسپولیس با زردپوشان به چهار امتیاز برسد.

عملکرد ضعیف پریرا در چند بازی اخیر این تیم با هشدار یحیی گل محمدی به این بازیکن در جریان تمرینات شده است. گل محمدی از پریرا خواسته تا تمرکز کامل روی بازی های تیم داشته باشد و با پرهیز از خشونت با محرومیت دوباره روبرو نشود.

پریرا در حالی به خدمت پرسپولیس آمد که قرار بود مشکل گلزنی این تیم را حل نماید اما پرسپولیس همچنان از کمبود گلزن در ترکیب خود رنج می برد تا گئورگی گولسیانی بار دیگر برای این تیم از روی نقطه پنالتی گلزنی کند و باعث کسب سه امتیاز پرسپولیس مقابل مس رفسنجان شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "خط و نشان گل محمدی برای یک بازیکن پرسپولیس ، طلسمی که باید شکسته شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان گل محمدی برای یک بازیکن پرسپولیس ، طلسمی که باید شکسته شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید