خوشحالی میزبانِ خوب جهانی در شب سوم مسابقات کشتی فرنگی، رونق پیکارهای جهانی با تماشاگران ایرانی

به گزارش وبلاگ دریا، شب سوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا با مدال برنز اسکار مارویک نروژی برای میزبان شیرین و خاطره انگیز شد.

خوشحالی میزبانِ خوب جهانی در شب سوم مسابقات کشتی فرنگی، رونق پیکارهای جهانی با تماشاگران ایرانی

به گزارش وبلاگ دریا، نروژی ها در شرایطی میزبانی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی دنیا در سال 2021 را برعهده گرفتند که در هیچکدام از دو رشته مدعی نبودند. با این وجود آنها میزبانی خوبی از مسابقات داشتند و رقابت ها در کشتی آزاد و فرنگی بدون حاشیه و مسئله ای، به برترین شکل ممکن در اسلو برگزار شده است.

نروژی ها در کشتی آزاد صاحب هیچ مدالی نشدند، اما در رشته فرنگی و در شب سوم رقابت ها در حالی که نسبت به شب های دیگر تماشاگران بیشتری در سالن حضور داشتند، کشتی گیری از کشور میزبان صاحب مدال برنز دنیا شد.

اسکار مارویک از نروژ که در دور مقدماتی مغلوب علی اکبر یوسفی شده بود، کشتی فرنگی میزبان را به سکو برد تا به این ترتیب یک شب مانده به خاتمه مسابقات، نروژی ها هم طعم سکو و مدال را در خانه بچشند.

بی شک رونق سالن محل برگزاری مسابقات در اسلو، به تماشاگران ایرانی بود که شاگردان پژمان درستکار و محمد بنا را در روزهای برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی دنیا در نروژ تنها نگذاشتند. آنها با تشویق های بی وقفه خود جوی را در سالن ایجاد کردند که کشتی گیران ایرانی هرگز احساس غربت ننموده و البته قهرمانان کشورمان هم شادی زیادی را به آنها هدیه کردند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران با سه مدال طلا، سه نقره و یک برنز بر سکوی سومی دنیا نهاده شد و تیم ملی فرنگی کشورمان هم تا اینجای کار دو مدال طلا و دو برنز کسب نموده است و شانس کسب دو مدال طلای دیگر در شب خاتمهی مسابقات را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوشحالی میزبانِ خوب جهانی در شب سوم مسابقات کشتی فرنگی، رونق پیکارهای جهانی با تماشاگران ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالی میزبانِ خوب جهانی در شب سوم مسابقات کشتی فرنگی، رونق پیکارهای جهانی با تماشاگران ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید