سارق هارد دیسک سازمان کنترل ترافیک شهرداری تهران دستگیر شد

به گزارش وبلاگ دریا، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران از بازداشت دزد تجهیزات سازمان کنترل ترافیک شهرداری اطلاع داد.

سارق هارد دیسک سازمان کنترل ترافیک شهرداری تهران دستگیر شد

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی گفت: در اوایل شهریور امسال پرونده ای با موضوع سرقت هارد دیسک های سازمان کنترل ترافیک شهرداری تهران از بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران به اداره هفدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی مطرح کرد: نماینده حقوقی سازمان کنترل ترافیک شهرداری تهران با حضور در اداره هفدهم شرح داد، از اواخر تیرماه امسال 29 عدد هارد دیسک دوربین های کنترل ترافیک شهر تهران به ارزش 50 میلیون تومان در نواحی مختلف شهر توسط دزد یا دزدان به سرقت رفته است.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات نماینده حقوقی، راهی محل های سرقت شدند که معین شد سرقت ها توسط یک نفر صورت گرفته و با آنالیز های میدانی سرنخی از دزد به دست آمد.

کارآگاه نجفی ابراز داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی با آنالیز و رصد مجرمان سابقه دار متهم به نام سهراب 42 ساله که دارای سوابق متعدد کیفری در سال های اخیر بوده را شناسایی کردند.

وی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی در محدوده جنوب تهران شناسایی شد، اضافه نمود: دستور دستگیری متهم از بازپرس پرونده اخذ و تیمی از کارآگاهان یکم آبان ماه به مخفیگاه دزد اعزام و پیروز شدند در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی تعداد 2 دستگاه هارد دیسک سرقتی کشف و متهم به همراه اموال کشف شده به اداره هفدهم پلیس آگاهی انتقال یافت.

سرهنگ نجفی مطرح کرد: دزد در بازپرسی های اولیه ضمن اعتراف به جرم ارتکابی گفت: من کارگر یکی از شرکت های پیمانکار کنترل ترافیک تهران بودم و برای اینکه بتوانم هزینه اعتیاد و زندگی ام را تأمین کنم نقشه سرقت را کشیدم و به تنهایی در ساعات سرانجامی شب سرقت می کردم و به وسیله سایت های خرید و فروش آنها را به قیمت پایین تری می فروختم.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت، در سرانجام گفت: دزد تا به امروز به 10 فقره سرقت اعتراف و با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سارق هارد دیسک سازمان کنترل ترافیک شهرداری تهران دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارق هارد دیسک سازمان کنترل ترافیک شهرداری تهران دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید