زیباترین مدل های گلدان ها که تابحال ندیده اید!

به گزارش وبلاگ دریا، همه ما می دانیم که گل و گیاه به دکوراسیون منزل ما چه خانه و چه باغچه زندگی می بخشد.

زیباترین مدل های گلدان ها که تابحال ندیده اید!

در این مطلب از وبلاگ دریا مدل های گلدان تزیینی و دکوری نو بزرگ و کوچک را به نمایش گذاشته ایم. برای تماشا مدل های زیبا و مجذوب نماینده گلدان با ما همراه باشید.

مدل های زیبا و مجذوب نماینده گلدان

گلدان یکی از اکسسوری های مهم و مجذوب نماینده در هر خانه ای است. شما می توانید هر خانه ای را با گلدان و گل های زیبا به طبیعت گره بزنید.

انتخاب گلدان های نو و شیک

برای انتخاب گلدان مناسب گیاه باید به گیاهی که خریداری نموده اید مراجعه کنید. اگر گیاه شما بزرگ و پر برگ بود باید گلدان ساده ای انتخاب کنید که زیبایی گیاه شما در آن خودنمایی کند. گلدان های کوچک و زیبایی وجود دارند که گل های شما را دوچندان زیبا می نمایند و حتی یک شکوفه تازه را آنقدر زیبا جلوه می دهند که محیط اطراف ما پر از انرژی های خوب می گردد و نگاه ها را جذب خود می نماید. پس اگر یک حیاط خلوت کوچک دارید یا یک تراس و یا حتی چند گلدان برای میز کار به این نکته انتخاب گلدان مناسب دقت کنید.

خوشبختانه تنوع زیاد در طرح های گلدان ها وجود دارد که آن ها را برای قرار دادن در هر مکانی از پشت پنجره گرفته تا باغچه های اختصاصی داخل حیاط هم مناسب می نماید.

گلدان های مدرن

گلدان آپارتمانی بدون شک یکی از برترین گزینه هایی است که می توانید از طریق آن، شادابی و سرزندگی طبیعت را به محل زندگی خود بیاورید. امروزه معماران مدرن سعی می نمایند با استفاده از نور مناسب به همراه آیتم های طبیعی، محیطی مجذوب نماینده خلق نمایند.

از آنجایی که نور بیشتری در معماری مدرن به کار گرفته می گردد، امکان این فراهم شده است که تنوع گسترده ای از گیاهان را به محیط داخلی منزل خود وارد کنیم. برای اینکه تراس خانه خود را زیبا کنید به مطلب این ایده ها تراس منزل را تماشای می نمایند سر بزنید.

گلدان های پایه دار از مدل های زیبا و مجذوب نماینده گلدان

این گلدان ها که معمولا ارتفاعی بین 30 تا 90 سانتی متر دارند، به صورت هدفمند، دکوراسیون داخلی مدرن را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده اند.

دو نوع از گلدان های پایه دار که عمدتا مورد استفاده قرار می گیرند شامل گلدانهای پایهدار چوبی و گلدان های پایه دار فلزی بوده که هر دو در هر دکوراسیون مدرن، عالی به نظر می رسند. اگر دکوراسیون داخلی منزل شما نیز مدرن است، حتما به یاری این گلدان ها می توانید زیبایی چشمگیر و بی نظیری به محل زندگی خود ببخشید.

گلدان ضدریزش

گلدان هوشمند ضد ریزش گلدان ویژه ای است که از گیاه بدون اینکه به آن بیش از میزان آب بدهیم محافظت می نماید. این گلدان کارکردی دوگانه داشته و به منظور سیال و روان نگه داشتن آب در ظرف ها طراحی شده است تا به گیاهان غذارسانی کند. کف گلدان هم از بخش های جداگانه ای تشکیل شده تا ظرف های تمیز آلوده نگردد.

گلدان بابیلون از مدل های زیبا و مجذوب نماینده گلدان

این گلدان ها روی پایه هایی با ارتفاع میانه قرار گرفته اند و گیاه را از کف زمین بالاتر قرار می دهند. گلدان بابیلون کاملا به درد وسایل تزیینی خانه هایی می خورد که در آینده ساخته خواهند شد. گلدانی عجیب و بسیار خلاقانه و زیبا، گلدان های کره ای خزه ای باغ های معلق همواره از طرح های مورد توجه بوده است. آب دادن به گل های این گلدان بدین گونه است که باید آن را درون ظرف آب فرو برد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب مدل های تخت خواب شیک برای اتاق خواب را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "زیباترین مدل های گلدان ها که تابحال ندیده اید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین مدل های گلدان ها که تابحال ندیده اید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید