سرمربی حریف ایران آخر هفته معین می شود

به گزارش وبلاگ دریا، با توجه به صحبت هایی که ایاد بنیان، رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق در مورد آخرین وصعت کاتانتس انجام داده به نظر می رسد این مربی در تیم ملی عراق ماندنی است.

سرمربی حریف ایران آخر هفته معین می شود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دریا، در آخرین خبری که سایت فدراسیون فوتبال عراق منتشر کرده قرار است شرایط کادر فنی تیم ملی این کشور تا سرانجام هفته جاری مشخص شود.

ایاد بنیان، رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق در خصوص ادامه همکاری با کاتانتس گفت: شرایط ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی مشخص نشده و در همین هفته شرایط مورد نظر را بررسی خواهیم کرد تا به نتیجه قطعی برسیم.نباید زمان را از دست بدهیم. عملکرد و نتایج کاتانتس در مرحله مقدماتی قابل احترام است و او توانسته تیم ما را به مرحله نهایی دور مقدماتی برساند. موضوع فقط وابسته به تمایل فدراسیون فوتبال عراق برای تمدید قرارداد نیست بلکه باید به تصمیم و نگاه سرمربی هم در این خصوص توجه داشته باشیم.

گفتنی است مربی اهل اسلوونی تیم ملی عراق از شرایط مالی خود در تیم ملی عراق گله مند است به این خاطر که در 6 ماه اخیر حقوق دریافت نکرده است. از سویی بعد از شکست تیم ملی این کشور در برابر ایران و از دست دادن صدرنشینی رسانه های عراقی به شدت از او انتقاد و خواستار بخدمت گیری مربی جدیدی شدند. اما به نظر می رسد با توجه به زمان کمی که تا شروع بازی ها به جای مانده و هم چنین شناخت کاتانتس از تیم ملی عراق شاهد ادامه همکاری فدراسیون فوتبال عراق با این مربی باشیم. وزیر ورزش عراق هم به تازگی از اختصاص 5 میلیون دلار به فدراسیون فوتبال عراق به منظور آماده سازی تیم ملی برای صعود به جام جهانی خبر داد و با تخصیص این بودجه مشکل فدراسیون فوتبال عراق هم برای پرداخت دستمزدهای معوقه سرمربی برطرف خواهد شد.

عراق در گروه A بازی های دور نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قرار گرفته است. این تیم همانند ادوار گذشته نمی تواند در عراق پذیرای حریفان باشد. این در حالی است که در سال های اخیر چند استادیوم حرفه ای ساخته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرمربی حریف ایران آخر هفته معین می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی حریف ایران آخر هفته معین می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید