شهنازی: بازیکنان شهداب هماهنگ بودند و درک بالایی از والیبال داشتند، سایپا از ضعف مدیریت، ضربه بزرگی خورد

به گزارش وبلاگ دریا، مربی پیشین تیم ملی والیبال گفت: انتظار داشتم پیکان، قهرمان لیگ برتر شود ولی شهداب فراتر از انتظارها ظاهر شد و بازی های بهتری ارائه داد.

شهنازی: بازیکنان شهداب هماهنگ بودند و درک بالایی از والیبال داشتند، سایپا از ضعف مدیریت، ضربه بزرگی خورد

ناصر شهنازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دریا در مورد پیروزی تیم شهداب مقابل پیکان در فینال لیگ برتر والیبال گفت: هر دو تیم شایسته حضور در فینال بودند. بازی های خوبی از آنها دیده بودیم و هر دو تیم بازیکنان شاخص و توانمندی در اختیار داشتند. لیگ بسیار فشرده ای در سال 1400 برگزار گشت و در حالی که شهرداری ارومیه، سپاهان و هراز آمل نیز می توانستند به فینال برسند در نهایت دو تیم شایسته شهردار پیکان راهی فینال شدند.

سرمربی پیشین تیم والیبال سایپا ادامه داد: با توجه به بازی های خوبی که از پیکان مقابل سپاهان و شهرداری ارومیه دیده بودم، انتظار داشتم که این تیم قهرمان شود ولی شهداب فراتر از انتظارها ظاهر شد و بازی های بهتری ارائه داد. بازیکنان شهداب بسیار هماهنگ بودند و درک بالایی از والیبال داشتند. به علی طلوع کیان به خاطر تشکیل چنین گروهی تبریک می گویم.

ناصر شهنازی گفت: مهدی مهدوی و امین اسماعیل نژاد، بازیکنان شاخص شهداب بودند و به اعتقاد من مهدوی می توانست عنوان با ارزش ترین بازیکن لیگ را نیز به دست آورد. او برنامه ریزی خوبی برای تقسیم پاس هایش در لحظات مختلف بازی داشت. تیم پیکان نیز که سال ها تجربه حضور در فینال را دارد اگر در مقابل شهداب نیز مثل دیدار با سپاهان بازی می کرد، شاهد جریان متفاوتی در فینال بودیم. در مجموع، یزدی ها با برنامه ریزی بازی کردند و اجازه خودنمایی به پیکان را ندادند.

مربی پیشین تیم ملی والیبال شرح داد: عوامل زیادی در موفقیت یک تیم نقش دارند که مدیریت باشگاه از عوامل بسیار تاثیرگذار در این بین است. مدیر جوان باشگاه شهداب با تغییراتی که در نیم فصل در تیم والیبال این باشگاه به وجود آورد، هماهنگی و همدلی بالایی بین کادر فنی و بازیکنان ایجاد کرد. آنها چند بازیکن موثر مثل اسماعیل نژاد را که در اوج واقع شده است به خدمت گرفتند و همچنین محمود افشاردوست را به عنوان مشاور در کنار خود داشتند. مهدوی نیز درون زمین را به خوبی مدیریت می کرد.

شهنازی در مورد عدم موفقیت تیم والیبال سایپا در فصل گذشته و سقوط این تیم به دست یک گفت: با وجود هجمه هایی که علیه من به وجود آمد، به هیچ وجه دوست ندارم در مورد سایپا حرف بزنم. دوستانی که جایگزین من در تیم سایپا شدند، صحبت هایی کردند که من جواب آنها را ندادم. در اینجا تنها می گویم که تیم سایپا بسیار خوب بسته شد و بازیکنان آینده داری را به خدمت گرفت. ما در همه فاکتورها عالی کار کردیم و والیبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم. می توانستیم جزو هشت تیم برتر نیز باشیم اما از ضعف مدیریت، ضربه بزرگی خوردیم.

وی شرح داد: سایپا باشگاه بزرگی است اما کسانی که به مدیریت این باشگاه مشورت می دادند، اجازه ندادند که به جایگاه اصلی خود برسیم. ما از لحاظ فنی هیچ مسئله ای نداشتیم. امیدوارم مدیریت تازه باشگاه با برنامه ریزی دقیق مسائل موجود را حل نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شهنازی: بازیکنان شهداب هماهنگ بودند و درک بالایی از والیبال داشتند، سایپا از ضعف مدیریت، ضربه بزرگی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهنازی: بازیکنان شهداب هماهنگ بودند و درک بالایی از والیبال داشتند، سایپا از ضعف مدیریت، ضربه بزرگی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید