صف یک میلیون نفری برای این محصول!

به گزارش وبلاگ دریا، زومیت نوشت: مایکروسافت می گوید در 48 ساعت اخیر بیش از یک میلیون نفر خواهان دسترسی به نسخه نو موتور جست وجوی بینگ شده اند.

صف یک میلیون نفری برای این محصول!

کاربران مایکروسافت برای استفاده از نسخه نو بینگ در هفته های آینده باید در لیست انتظار عضو شوند. بر اساس گفته ردموندی ها، استقبال از نسخه نو بینگ که با هوش مصنوعی OpenAI ادغام شده، بسیار زیاد بوده است.

یوسف مهدی، از اعضای مایکروسافت، خاطرنشان کرد بیش از یک میلیون نفر در 48 ساعت اخیر برای دسترسی به نسخه نو بینگ درخواست داده اند. کسانی که در لیست انتظار عضو می شوند، پیش از بقیه نسخه پیش نمایش بینگ نو را دریافت می نمایند. مایکروسافت تاریخ دقیق انتشار بینگ را اعلام نکرده است.

عضویت بیش از یک میلیون نفر در لیست انتظار بینگ نو چندان تعجب برانگیز نیست. زمان کوتاهی پس از رونمایی موتور جست وجوی بهبودیافته مایکروسافت، دانلود اپلیکیشن بینگ در اپ استور آمریکا 10 برابر افزایش پیدا کرد. بعلاوه مایکروسافت اج نیز که به هوش مصنوعی مجهز شده به رتبه سوم بهترین اپلیکیشن های دسته Utility صعود کرد.

در حال حاضر اگر سؤالات طولانی از بینگ بپرسید، نتیجه جست وجو مثل قبل نمایش داده می گردد، با این حال بینگ در نسخه نو به چت باتی مشابه ChatGPT مجهز شده است و به هر سؤالی که فکرش را بکنید، با ذکر منبع پاسخ می دهد.

مایکروسافت از نسخه سفارشی مدل زبانی OpenAI که به طور اختصاصی برای موتورهای جست وجو توسعه داده شده است استفاده می نماید. به ادعای مایکروسافت، بینگ مبتنی بر هوش مصنوعی پیشرفته تر از ChatGPT است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "صف یک میلیون نفری برای این محصول!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صف یک میلیون نفری برای این محصول!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید