علی نصیریان با برادر جان در ماه رمضان به تلویزیون می آید

به گزارش وبلاگ دریا، مجموعه تلویزیونی برادر جان با دوبله کردی و آذری با بازی درخشان استاد علی نصیریان در ماه مبارک رمضان از شبکه سحر پخش می شود.

علی نصیریان با برادر جان در ماه رمضان به تلویزیون می آید

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دریا، با تلاش پیشکسوتان دوبله در شبکه سحر، سریال تلویزیونی جذاب برادر جان با ژانر اجتماعی، مذهبی و متناسب با فضای ماه مبارک رمضان در این ایام از کانال کردی و آذری شبکه سحر پخش خواهد شد.

این مجموعه ملودرام خانوادگی با موضوع موضوع حق الناس است که در آن سه برادر که رابطه خوبی با یکدیگر دارند در جریان ادای دین پدری که فوت شده دچار چالش هایی با یکدیگر می شوند و رابطه آنان دست خوش تغییر می شود و ماجرا هایی را رقم می زند که مخاطب را با خود همراه می سازد.

علاوه بر بازی درخشان و تاثیر گذار علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، لعیا زنگنه، ندا جبرائیلی، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی، جلیل فرجاد از نقش آفرینان اصلی این مجموعه هستند.

گلاره رحمتی، سیران گلوانی، شبنم وکیلیان، لادن کلوندی، نسرین حاتمی، لاوین حسینی، محمد فریدونی، پرویز حبیبی، علی ذوالفقاری، مازیار قبادی، چیا بابامیری، رضا سروش، شاهو رستمی، آزاد ابراهیمی، نواد شافعی، سیامک محرری، شاهو قاسمی، دوبلور های مجموعه تلویزیونی برادر جان به زبان کردی هستند.

برادر جان به کارگردانی محمد رضا آهنج و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه در سال 1398 بوده و با مدیریت دوبلاژ محمد فریدونی هر شب ساعت 24 از کانال کردی و با مدیریت دوبلاژ یوسف نوعی هر شب ساعت 22:30 به روی کانال آذری شبکه سحر خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "علی نصیریان با برادر جان در ماه رمضان به تلویزیون می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نصیریان با برادر جان در ماه رمضان به تلویزیون می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید