عکس های خبرساز فرهاد مجیدی در امارات

به گزارش وبلاگ دریا، پس از چهار شکست در پنج دیدار متوالی و کسب تنها یک پیروزی در جام حذفی و برابر تیمی از دسته پایین تر، شرایط فرهاد مجیدی در اتحاد کلباء با خطر روبرو شد. سرمربی جوان ببر ها به واسطه سال ها حضور در امارات، به خوبی می دانست که شکست های پیاپی در کشور های عربی، ممکن است منجر به از دست دادن شغل سرمربی آن تیم شود.

عکس های خبرساز فرهاد مجیدی در امارات

با این وجود، مدیران اتحاد کلباء در صحبت های خود به حمایت از مجیدی پرداختند تا سرمربی جوان این تیم در فاصله یک ماه وقفه ادنوک لیگ به واسطه برگزاری جام خلیج فارس، تماما روی تمرینات تیمش تمرکز کند و برای شروع دوباره لیگ و تقابل سخت با الجزیره، تیمش را آماده کند.

پیش از تعطیلی لیگ امارات و پس از شکست دور از انتظار برابر خورفکان، بسیاری گمان می کردند که کلباء در شروع دوباره مسابقات و در تقابل با تیم قدرتمند و مدعی الجزیره نیز کاری از پیش نمی برد و صندلی فرهاد لرزان تر از قبل خواهد شد، ولی نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه تیم جوان مجیدی توانست دست به کار بزرگی زده و از سد حریف قدرتمند خود عبور کند.

چیزی که باعث شده سرمربی سابق استقلال مورد توجه رسانه های اماراتی قرار بگیرد، شادی ها و عکس العمل های خاص و ویژه اش به اتفاقات درون زمین است. در این فصل، هر گاه که کلباء پیروز می شد دروازه حریفان را باز کند، مجیدی به یاد دوران بازیکنی خود به هوا می پرید و مشت هایش را گره می کرد و به شادی می پرداخت که این اتفاق در بازی با الجزیره نیز تکرار شد.

پس از اینکه احمد عامر پدیده این فصل کلباء و ادنوک لیگ امارات در دقیقه 88 و روی کرنر ارسالی چیکالدائو توانست گل رجحان ببر ها را وارد دروازه الجزیره و علی خصیف کند، هیچ یک از نیمکت نشینان این تیم قادر به مهار فرهاد نبودند و او به مانند روزگاری که درون زمین چمن از میان مدافعان فرار می کرد، در کنار زمین نیز استارتی انفجاری زد و با جا گذاشتن همه، به آسمان پرید.

نکته جالب در لحظاتی که فرهاد سر از پا نمی شناخت، یک برخورد شادی گونه با شاگردش بود که البته بر اثر هیجانات کنار زمین و راضیی سرمربی جوان کلباء با بازیکن تیمش بود. بعد از اینکه فرهاد چند متری را استارت زد و به آسمان پرید، عبدالعزیز حمد صالح به سراغ او رفت و قصد داشت با هول دادن فرهاد، شادی خود را با سرمربی تیمش تقسیم کند.

مجیدی نیز که از گل لحظات پایانی تیمش راضی بود، از آن شادی های خاص خودش را به نمایش گذاشت و با پس زدن دست عبدالعزیز حمد، فریاد شادی سر داد و پیروزی تیمش را جشن گرفت. صحنه جالبی که بار ها در رسانه های مجازی امارات دست به دست چرخید و آن ها از عبارت احتفال حماسی به معنای جشن پرشور فرهاد در کنار زمین یاد کردند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "عکس های خبرساز فرهاد مجیدی در امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس های خبرساز فرهاد مجیدی در امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید