وکیل ساپینتو برای تمدید قرارداد به ایران می آید

به گزارش وبلاگ دریا، بحث و حدس درخصوص آینده ریکاردو ساپینتو، بار ها در روز های اخیر مطرح شده است. مسئله ای که حتی به نشست های خبری سرمربی پرتغالی کشیده شد و او مدعی شد در این خصوص همه چیز در اختیار سرپرست مدیرعاملی باشگاه است.

وکیل ساپینتو برای تمدید قرارداد به ایران می آید

کریمی نیز پس از پیروزی برابر نساجی اعلام نمود که وکیل این مربی قرار است در ایران حاضر گردد تا صحبت ها درباره تمدید قرارداد مربی پرتغالی انجام گردد. مسئله ای که ساپینتو از آن ابراز بی اطلاعی کرد و گفت در این مدت تمرکزش روی بازی با نساجی بود و پس از این ملاقات با وکیلش صحبت می نماید.

حالا سرپرست مدیرعاملی استقلال از کوشش برای حفظ ساپینتو خبر داده است. حجت کریمی در این خصوص گفت: همان طور که قبلا هم اعلام نمودم بعد از جلسه یک ساعته با ساپینتو تقریبا ما به این موضوع مشترک رسیدیم که مسئله ای برای ادامه همکاری وجود ندارد و به همین دلیل من در کشور امارات با نماینده آژانس نقل و انتقالاتی ساپینتو هم ملاقات کردم.

او ادامه داد: الان هم قرار است همین روز ها وکیل او به ایران بیاید تا کار های تمدید قرارداد نهایی گردد. ما از سبک فوتبال استقلال رضایت داریم هر چند که دوست داشتیم تیم در لیگ برتر به عنوان قهرمانی دست پیدا می کرد، اما همه دیدند که یکسری مسائل داوری تا چه میزان استقلال را متضرر کرد. با این همه منتظر هستیم تا این اتفاق رخ بدهد.

به نظر می رسد که ساپینتو برای تمدید قراردادش، یک سری شروط دارد که باید به وسیله مدیران استقلال آنالیز گردد. سرمربی پرتغالی اعلام نموده بود که کریمی از خیلی وقت پیش این را می داند که او چه افکاری برای آینده دارد و فقط در خصوص پول صحبت نمی نماید، بلکه درباره خیلی از چیز هایی حرف می زند که برای آینده استقلال مفید است.

منبع: فرارو

به "وکیل ساپینتو برای تمدید قرارداد به ایران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل ساپینتو برای تمدید قرارداد به ایران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید