فقط در ژاپن فراوری می گردد، بادوام ترین شاسی بلند دنیا، عکس

به گزارش وبلاگ دریا، تویوتا 4رانر شاسی بلند مشهور ژاپنی از سال 1984 تا به امروز طی حدود 4 دهه در پنج نسل متفاوت فراوری شده و اکنون لقب بادوام ترین ماشین دنیا را در اختیار دارد.

فقط در ژاپن فراوری می گردد، بادوام ترین شاسی بلند دنیا، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ دریا، کمتر ماشینی پیدا می گردد برای سفر 400 هزار کیلومتری همراهی مطمئن باشد. قطعا ماشینی که بدون دردسر کیلومترشمارش به این عدد برسد ماشین بادوامی است.

البته که وقتی کیلومترشمار ماشین رقم 400 هزار کیلومتر را نشان می دهد، تعداد برندها و مدل ها انگشت شمار می گردد. در پژوهش تازه iSeeCars ماشین هایی که می توانند از این مرحله با اطمینان گذر نمایند، رده بندی شده اند.

در این رده بندی رتبه نخست به تویوتا 4رانر شاسی بلند مشهور کمپانی تویوتا رسیده است. ماشینی که از چهار دهه پیش خط تولیدش دایر است و نسل های گوناگونی از آن به بازار عرضه شده اند.

تمام تویوتا 4رانرها در ژاپن در کارخانه تویوتا در تاهارا، آیچی، یا در کارخانه هینو موتورز (یکی از زیرمجموعه های تویوتا) در هامورا ساخته می شوند.

نام این ماشین را کمپانی تبلیغاتی ساعتچی اند ساعتچی از بازی با واژه انگلیسی forerunner به معنای پیش رو به دست آورد. به این صورت که علاوه بر تداعی معنای پیشرو هنگام شنیدن نام ماشین با تماشا ترکیب 4Runner می توان به سیستم چهار چرخ متحرک ماشین و قابلیت های آفرودی آن هم پی برد.

در گزارش سلاطین دوام و استقامت جاده با بادوام ترین ماشین های دنیا آشنا شوید.

منبع: خبرآنلاین

به "فقط در ژاپن فراوری می گردد، بادوام ترین شاسی بلند دنیا، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط در ژاپن فراوری می گردد، بادوام ترین شاسی بلند دنیا، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید