مدیر نو توئیتر معرفی گردید

به گزارش وبلاگ دریا به نقل از رویترز، لیندا یاکارینو در حالی مدیریت شبکه اجتماعی را برعهده می گیرد با چالش های زیاد و انبوهی از بدهی روبرو است. وی در سمت سابق خود در ان بی سی یونیورسال سال ها وقت صرف مدرن سازی کسب و کار تبلیغاتی کرد.

مدیر نو توئیتر معرفی گردید

ماسک در توئیتی نوشت: من مشتاقانه به لیندا یاکارینو به عنوان مدیر ارشد اجرای تازه توئیتر خوشامد می گویم. @LindaYacc در درجه اول روی عملیات کسب وکاری و من روی فناوری تازه و طراحی محصول تمرکز می کنم.

از زمانی که ایلان ماسک در اکتبر 2022 میلادی توئیتر را خرید، آگهی دهندگان از این پلتفرم گریخته اند زیرا پس از اخراج حدود 80 درصد کارمندان، آنها بیم آن دارند که تبلیغات شان در کنار محتوای نامناسب نمایش داده گردد.

ماسک نیز در اوایل امسال میلادی اعتراف کرد توئیتر با کاهش قابل توجه عایدی تبلیغاتی روبرو است. لو پاسکالیس یکی از مدیر ارشد تبلیغاتی باسابقه و مدیر ارشد اجرایی شرکت AJL Advisory(یک موسسه مشاوره بازاریابی) معتقد است مسیر فعالیت توئیتر تحت ریاست یاکارینو 180 درجه تغییر می نماید.

او در این باره می گوید: من تصور می کنم یاکارینو درمحل کار سابق خود تمام قله های موفقیت را فتح نموده و عملکرد بسیار خوبی داشته است. اکنون نیز هیچ چالشی بزرگتر از احیای نظم و ترتیب توئیتر در این شبکه اجتماعی وجود ندارد.

ماسک معتقد است یاکارینو به ساخت یک اپلیکیشن همه کاره یاری می نماید. او قبلا گفته بود چنین اپلیکیشنی قادر به ارائه طیف مختلفی از سرویس ها مانند پرداخت های همتا به هما است. اما انتخاب یک مدیر ارشد تبلیغاتی با سابقه نشان می دهد آگهی های دیجیتال مرکز فعالیت های این کسب و کار خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیر نو توئیتر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر نو توئیتر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید